Zoe Kravitz pokazała zdjęcia ze swojego ślubu! Dlaczego opublikowała je dopiero teraz?

Wprawdzie ślub gwiazdy „Wielkich kłamstewek” odbył się 29 czerwca, ale z pewnego powodu dopiero teraz postanowiła podzielić się ze światem fotografiami z tego ważnego wydarzenia. Uroczystość odbyła się we Francji, w imponującej XVIII-wiecznej posiadłości Lenny'ego Kravitza, składającej się z trzech pięter wyposażonych w osiem sypialni i wokół której rozpościera się piękny ogród. W takim wystawnym otoczeniu Zoe Kravitz po ponad roku od zaręczyn poślubiła aktora Karla Glusmana, znanego między innymi z głośnego filmu, pt. „Zwierzęta nocy”.


Inne artykuły

Licznik cofnięto o ponad 46 tysięcy kilometrów. Podejrzenie popełnienia przestępstwa

Licznik cofnięto o ponad 46 tysięcy kilometrów. Podejrzenie popełnienia przestępstwa Od 1 stycznia 2020 roku obowiązuje nowy przepis dotyczący kontroli drogowych.

Data publikacji: 04-01-2020

"Ci ludzie potrzebują picia z nimi herbaty w zimną noc"

"Ci ludzie potrzebują picia z nimi herbaty w zimną noc" Europoseł Bartosz Arłukowicz, jeden z sześciu kandydatów na przewodniczącego Platformy Obywatelskiej w "Faktach po Faktach".

Data publikacji: 04-01-2020

Śmiertelne pobicie 38-latka we wsi Bzite. Zbigniew Ziobro zleca apelację

"Wydałem polecenie skierowania apelacji na niekorzyść sprawców do sądu wyższej instancji w kierunku zmiany oceny prawnej czynu, z pobicia ze skutkiem śmiertelnym na zabójstwo" - poinformował w piątek minister sprawiedliwości Zbigniew Ziobro. Chodzi o wyrok pięciu i czterech lata więzienia dla sprawców śmiertelnego pobicia 38-latka, który jadąc autem ochlapał błotem jednego z nich.

Data publikacji: 04-01-2020

​Nie żyje ilustrator Bogusław Polch

Zmarł Bogusław Polch - polski rysownik komiksowy, grafik i ilustrator, znany z komiksowych serii "Wiedźmin", "Funky Koval" i "Kapitan Żbik" - podała w piątek na Facebooku "Nowa Fantastyka".

Data publikacji: 04-01-2020

Rynki reagują na atak USA. Kurs franka najwyższy od miesięcy

Waluty tzw. bezpiecznego schronienia, takie jak japoński jen i frank szwajcarski, osiągnęły w piątek najwyższe od kilku miesięcy notowania po amerykańskich nalotach na lotnisko w Bagdadzie, w których zginęli irański generał i jeden z dowódców irackiej milicji - podała agencja Reutera. Wzrosty rzędu ok. 3,5 proc. odnotowały również notowania ropy naftowej.

Data publikacji: 04-01-2020