Złapała pedofila na gorącym uczynku i wymierzyła sprawiedliwość. To ona zostanie ukarana

Prawdziwa matka zawsze będzie broniła swojego ukochanego dziecka za wszelką cenę. Tak właśnie zrobiła 35-latka, która zamarła, kiedy weszła do domu. Trwało to tylko chwilę, bo później wpadła w prawdziwą furię. Kiedy dotarło do niej, że mężczyzna chciał skrzywdzić jej dziecko – postanowiła wziąć sprawę w swoje ręce. Dosłownie. Chociaż policja zarzuca jej, że uderzenia były tak mocne, że niemożliwe, aby kobieta zrobiła to przy pomocy swoich rąk.


Inne artykuły

Pomagają przetrwać skalniakom. Zrzucili z powietrza bataty i marchew

Pomagają przetrwać skalniakom. Zrzucili z powietrza bataty i marchew Zwierzętana spalonej ziemi pozostały bez jedzenia.

Data publikacji: 13-01-2020

Wasilewskiego prognoza na 16 dni: marzec w połowie stycznia

Wasilewskiego prognoza na 16 dni: marzec w połowie stycznia Wiosenna pogoda będzie trwać prawie przez cały tydzień.

Data publikacji: 13-01-2020

28. finał WOŚP. Do godz. 23 zebrano ponad 90 mln zł

W Polsce i w kilkunastu krajach za granicą w niedzielę odbywał się 28. finał WOŚP. Do godziny 23 zebrano ponad 90 milionów złotych. 120 tys. wolontariuszy zbiera pieniądze, które mają być przekazane na "polepszenie standardów diagnostycznych i leczniczych w dziecięcej medycynie zabiegowej".

Data publikacji: 13-01-2020

"Gdańsk dzieli się dobrem". Szczególny finał WOŚP

Podczas 28. finału WOŚP ogólnopolska transmisja ze Światełka do nieba rozpoczęła się w Gdańsku, gdzie rok temu prezydent miasta Paweł Adamowicz został śmiertelnie raniony nożem. - Z Gdańska świeci słońce odwagi, tolerancji, otwartości i Paweł jest z gdańszczanami i z wami wszystkimi - powiedziała ze sceny w niedzielny wieczór Magdalena Adamowicz.

Data publikacji: 13-01-2020

Zakaz handlu w niedziele może objąć stacje benzynowe. Chciałaby tego Państwowa Inspekcja Pracy

Państwowa Inspekcja Pracy chce wprowadzenia zakazu handlu w niedziele dla sklepów posiadających status placówek pocztowych oraz tych, które sprzedają głównie alkohol i artykuły spożywcze, ale także papierosy - informuje serwis prawo.pl. Oznaczałoby to, że w niedziele zamknięte byłby również stacje benzynowe. - Propozycja oderwana od realiów - skomentował Maciej Ptaszyński z Polskiej Izby Handlu.

Data publikacji: 13-01-2020