Załamanie na Wall Street. Najgorsza sesja od 1987 roku

Załamanie na Wall Street. Najgorsza sesja od 1987 roku Złe nastroje jeszcze pogorszyły słowa prezydenta Trumpa.


Inne artykuły

Koronawirus u ministra środowiska. Michał Woś: mój test dał wynik pozytywny

Koronawirus u ministra środowiska. Michał Woś: mój test dał wynik pozytywny Ryzyko zakażenia najważniejszych osób w państwie jest dość niskie - ocenił w "Faktach po Faktach" wiceszef MSZ Marcin Przydacz.

Data publikacji: 17-03-2020

Tragedia w kopalni w Bytomiu. Nie żyje 41-letni górnik

​Nie żyje 41-letni górnik przysypany skałami stropowymi w kopalni Bobrek w Bytomiu - podała grupa Węglokoks, do której należy zakład. Po ponad dziesięciu godzinach akcji ratownicy wydostali jego ciało z miejsca zawału.

Data publikacji: 17-03-2020

Koronawirus w Polsce: Czwarta ofiara to 67-letni mężczyzna

W szpitalu w Łańcucie (Podkarpackie) zmarł 67-letni mężczyzna zarażony koronawirusem. To czwarta ofiara w kraju. Mężczyzna od początku był w stanie ciężkim i miał choroby współistniejące - poinformowała PAP w poniedziałek wieczorem rzeczniczka prasowa wojewody podkarpackiego Małgorzata Waksmundzka-Szarek.

Data publikacji: 17-03-2020

Operacje repo, zakup obligacji skarbowych na rynku wtórnym. NBP a koronawirus

Zarząd NBP podjął decyzję o wykorzystaniu dodatkowych instrumentów m.in. operacji zasilających banki tzw. repo; zakup obligacji skarbowych na rynku wtórnym czy wprowadzenie kredytu wekslowego dla banków - poinformował w poniedziałek NBP w komunikacie.

Data publikacji: 17-03-2020

PKP Intercity zawiesza niektóre kursy. Sprawdź listę

PKP Intercity poinformowały o tymczasowym ograniczeniu oferty przewozowej i zmniejszeniu częstotliwości kursowania niektórych pociągów. Decyzję uzasadniono zmniejszającym się zainteresowaniem przejazdami wynikającym z wprowadzonych ograniczeń m.in. w zakresie działalności placówek kulturowych i oświatowych, delegacji oraz trwającym stanem zagrożenia epidemicznego w Polsce.

Data publikacji: 17-03-2020