Zabójstwo w szpitalu. Najpierw zabił 90-latka, a potem zaatakował pielęgniarkę

Zabójstwo w jednej z placówek medycznych w Gdańsku. Policja w piątek zatrzymała mężczyznę, który podejrzewany jest o zabójstwo jednego z pacjentów, który przebywał z nim na jednym oddziale, w szpitalu na gdańskiej Zaspie. Jak się okazuje – przed ucieczką zdążył zaatakować także pielęgniarkę. Na szczęście dość szybko udało się funkcjonariuszom złapać zbiega ze szpitala. Co wiadomo o tej tragedii, która rozegrała się w Gdańsku?


Inne artykuły

"20 do 30 lat i naprawdę będziemy mieszkać w piekarniku"

"20 do 30 lat i naprawdę będziemy mieszkać w piekarniku" Klimat się zmienia i mamy niewiele czasu, by próbować to powstrzymać. ("Fakty" TVN)

Data publikacji: 12-01-2020

Turniej olimpijski bez polskich siatkarek. Pięć meczboli na nic

Turniej olimpijski bez polskich siatkarek. Pięć meczboli na nic To prawie trzygodzinne widowisko zostanie zapamiętane na długo.

Data publikacji: 12-01-2020

Marszałek Grodzki zwrócił się do prezydenta: Jestem do dyspozycji

Marszałek Senatu Tomasz Grodzki zwrócił się do prezydenta w sprawie ustaw sądowych. "Chętnie bym przyszedł do Pałacu, aby w gronie ekspertów obu stron podyskutować" - napisał na Twitterze.

Data publikacji: 12-01-2020

Europosłowie PiS napisali list do szefa PE

Polscy europosłowie Beata Kempa i Patryk Jaki wnioskują o pilną debatę w Parlamencie Europejskim w związku z brutalnym zachowaniem państwa francuskiego wobec własnych obywateli i wszczęcie procedury z artykułu 7. wobec Francji. Europosłowie napisali o tym w liście otwartym do przewodniczącego Parlamentu Europejskiego i sekretarz Very Jourovej.

Data publikacji: 12-01-2020

Zakaz handlu w niedziele może objąć stacje benzynowe. Chciałaby tego Państwowa Inspekcja Pracy

Państwowa Inspekcja Pracy chce wprowadzenia zakazu handlu w niedziele dla sklepów posiadających status placówek pocztowych oraz tych, które sprzedają głównie alkohol i artykuły spożywcze, ale także papierosy - informuje serwis prawo.pl. Oznaczałoby to, że w niedziele zamknięte byłby również stacje benzynowe. - Propozycja oderwana od realiów - skomentował Maciej Ptaszyński z Polskiej Izby Handlu.

Data publikacji: 12-01-2020