Wyciekło ZASKAKUJĄCE wideo z zatrzymania Felicjańskiej i Montany

18 grudnia 2019 roku w mediach pojawiło się zdjęcie Ilony Felicjańskiej – Montany, a także jej męża Paula Montany z aresztowania, do jakiego doszło na terenie USA. Wynikało z tego, że małżonkom postawiono zarzut naruszenia nietykalności cielesnej funkcjonariusza policji. Ilona i Paul mieli siedzieć do 9 stycznia 2020, do rozprawy, w więzieniu, ale udało się wpłacić za nich kaucję, aby mogli spędzić święta i Sylwestra poza aresztem.


Inne artykuły

Doradca najwyższego przywódcy Iranu: odpowiemy militarnie na śmierć Sulejmaniego

Doradca najwyższego przywódcy Iranu: odpowiemy militarnie na śmierć Sulejmaniego Były minister obrony zapowiada odwet.

Data publikacji: 06-01-2020

To przedsmak oscarowej nocy, a faworytów brak. Złote Globy na żywo

To przedsmak oscarowej nocy, a faworytów brak. Złote Globy na żywo Śledź naszą relację

Data publikacji: 06-01-2020

Prezydent zwołuje Radę Gabinetową

"Na najbliższy wtorek 7 stycznia na godz. 14 zwołuję Radę Gabinetową m.in. w sprawie tego, co się będzie działo w związku obchodami rocznicy wyzwolenia Auschwitz i sytuacji na Bliskim Wschodzie" - powiedział prezydent Andrzej Duda w niedzielnym wywiadzie udzielonym w TVP Info.

Data publikacji: 06-01-2020

"Na oczach synka umieram na raka". Pomoc dla Łukasza

25-letni Łukasz choruje na nowotwór tkanek miękkich z przerzutami do płuc. Zbiera na półroczną terapię lekami pazopanib i keytruda, i leczenie wspomagające. "Na oczach synka umieram na raka. Bardzo proszę o pomoc" - pisze Łukasz.

Data publikacji: 06-01-2020

Policzono, ile były warte padłe kury chore na ptasią grypę

Na ok. 12 zł wyceniono jedną kurę padłą na ptasią grypę w Topoli Osiedlu - przekazał w sobotę Andrzej Żarnecki, wojewódzki lekarz weterynarii w Poznaniu. Oznacza to, że padłe 65 tys. kur były warte około 750 tys. złotych. Z wyceny nie jest zadowolony ich hodowca, Krzysztof Borowczyk.

Data publikacji: 06-01-2020