Włoski "pacjent numer jeden" wyszedł ze szpitala. Mniej nowych zakażeń

Włoski "pacjent numer jeden" wyszedł ze szpitala. Mniej nowych zakażeń Drugi dzień z rzędu we Włoszech spada liczba nowych przypadków śmiertelnych wśród zakażonych koronawirusem oraz liczba nowych zakażeń - podała w poniedziałek Obrona Cywilna. Tego samego dnia szpital opuścił pierwszy włoski zakażony koronawirusem.


Inne artykuły

Naruszenia zasad kwarantanny. Policja prowadzi prawie 50 spraw

Naruszenia zasad kwarantanny. Policja prowadzi prawie 50 spraw Blisko osiem tysięcy osób jest objętych kwarantanną w Warszawie i okolicznych miejscowościach. Nie wszyscy jednak jej przestrzegają, choć grozi wysoka grzywna.

Data publikacji: 24-03-2020

Położna punktowała brak maseczek, została zwolniona. Dyrektor szpitala na kwarantannie

Położna punktowała brak maseczek, została zwolniona. Dyrektor szpitala na kwarantannie Położna ze szpitala w Nowym Targu została dyscyplinarnie zwolniona za umieszczenie na swoim profilu społecznościowym wpisu o braku maseczek ochronnych i trudnych warunkach pracy. Dyrektor placówki, który po kontakcie z zakażonym koronawirusem posłem przebywa na kwarantannie, wcześniej wręczył pracownicy dyscyplinarkę. - Dyrektor powiedział mi, że naruszam dobre imię szpitala i straszę pacjentów, a swoją decyzję argumentował ciężkim naruszeniem podstawowych obowiązków pracownika - skomentowała położna.

Data publikacji: 24-03-2020

Dominika Kulczyk przekazała 20 milionów złotych na walkę z koronawirusem

Koronawirusowego szaleństwa ciąg dalszy. Obecnie jest coraz bliżej 400 zakażeń koronawirusem w Polsce. Niestety, jak podkreśla minister zdrowia, w najbliższych dniach czeka nas wzrodt zakażeń. W Polsce już od dłuższego czasu trwa stan zagrożenia epidemicznego. Przywrócono granice, zamknięto s...

Data publikacji: 24-03-2020

"W lesie dziś nie zaśnie nikt" do obejrzenia na Netflixie

Wydaje się, że Netflix naprawdę zaskoczył swoich użytkowników. Postanowił udostępnić na swojej platformie wyczekiwany od dawna polski horror o tytule „W lesie dziś nie zaśnie nikt”. Chociaż jego premiera miała odbyć się w zeszłym tygodniu – tak się jednak nie stało, czego po...

Data publikacji: 24-03-2020

Koronawirus w Polsce. Mapa i liczby

Koronawirus w Polsce. Mapa i liczby 7 osób nie żyje, 634 potwierdzone przypadki.

Data publikacji: 24-03-2020