"Wiedźmin" - opis serialu, fabuła, zwiastun serialu Netflixa

„Wiedźmin” to serial, który opowiada o Geraltcie z Rivii – jest to zmutowany łowca potworów, który nieustannie szuka swojego miejsca na świecie. Historia, która powstała w oparciu o kultową sagę fantasy Andrzeja Sapkowskiego. W tym świecie to ludzie bywają gorsi od potworów.

Gatunek: fantasy, przygodowy
Rok produkcji: 2019
Reżyser: Alik Sakharov
Scenariusz: Lauren Schmidt
Platforma: Netflix


Inne artykuły

30-letnia kobieta wyprała swoje 5-letnie dziecko w pralce

Do niewyobrażalnej sytuacji doszło w stanie Indiana, w USA. 30-letnia kobieta włożyła swojego 5-letniego syna do pralki, a następnie uruchomiła maszynę. Nie przyznaje się jednak do ani jednego zarzutu. Nikt nie spodziewałby się bestialstwa po matce – w końcu każde dziecko kocha ją bezgranicznie. Jest swego rodzaju autorytetem i pierwszą, wielką miłością syna czy córki. Dlatego dziwi, że matka mogła to zrobić swojemu synowi.

Data publikacji: 07-01-2020

Stoltenberg: Amerykanie wyjaśnili, dlaczego dokonali ataku

Stoltenberg: Amerykanie wyjaśnili, dlaczego dokonali ataku Sekretarz generalny NATO zwołał w trybie pilnym posiedzenie Rady Północnoatlantyckiej.

Data publikacji: 07-01-2020

Miller: Internet wszystko pamięta. Biedroń będzie musiał jakoś sobie radzić

Miller: Internet wszystko pamięta. Biedroń będzie musiał jakoś sobie radzić Były premier w "Faktach po Faktach" mówił o prawdopodobnym starcie Roberta Biedronia w wyborach prezydenckich.

Data publikacji: 07-01-2020

1,3 mln uczestników Orszaków Trzech Króli

Blisko 1,3 mln osób wzięło udział w Orszakach Trzech Króli. W tym roku wydarzenie odbyło się w około 900 miejscowościach w kraju i za granicą.

Data publikacji: 07-01-2020

Będzie prywatny akt oskarżenia i wniosek o uchylenie immunitetu Borysowi Budce

Skierowanie prywatnego aktu oskarżenia i wniosku o uchylenie immunitetu posłowi KO Borysowi Budce zapowiedział w poniedziałek zastępca rzecznika dyscyplinarnego sędziów sędzia Przemysław Radzik. Chodzi o słowa Budki, według którego rzecznik dyscyplinarny działa na polecenie szefa Ministerstwa Sprawiedliwości Zbigniewa Ziobry.

Data publikacji: 07-01-2020