We wtorek stwierdzono w Polsce 152 nowe przypadki zakażenia koronawirusem. Najwięcej od początku epidemii

We wtorek stwierdzono w Polsce 152 nowe przypadki zakażenia koronawirusem. Najwięcej od początku epidemii We wtorek ministerstwo poinformowało także o śmierci dwóch osób.


Inne artykuły

Koronawirus. Wstęp na Jasną Górę tylko dla nielicznych

W związku z wprowadzeniem kolejnych ograniczeń z powodu pandemii koronawirusa, od środy wejście na Jasną Górę będzie możliwe jedynie od strony Domu Pielgrzyma, przez tzw. Bramę Papieską, tylko w ściśle ograniczonej liczbie osób - poinformowali ojcowie paulini na jasnogórskim Twitterze.

Data publikacji: 25-03-2020

Warszawa: Atak nożownika. Jedna osoba nie żyje

Na warszawskim Mokotowie dwóch mężczyzn zostało zaatakowanych nożem. Jeden z nich zmarł, a drugi z raną ciętą trafił do szpitala - przekazał we wtorek wieczorem rzecznik Komendy Stołecznej Policji nadkom. Sylwester Marczak. Dodał, że trwają poszukiwania sprawców.

Data publikacji: 25-03-2020

Uwaga na "wakacje kredytowe". Co naprawdę oznacza niski kurs złotego?

Euro najdroższe od 2009 roku. Obecnie płacimy za nie 4,60 zł - alarmują analitycy. Popularny przez liczbę zaciągniętych w tej walucie kredytów frank szwajcarski kosztuje 4,32 zł. Droższe waluty to wyższe raty i mimo, że bankowcy zobowiązali się w najbliższym czasie ulżyć klientom, oferując tzw. wakacje kredytowe, należy pamiętać, że każdy bank robi to na swój sposób, mniej lub bardziej korzystny.

Data publikacji: 25-03-2020

Wizz Air zamyka swoje wszystkie bazy operacyjne w Polsce

Węgierski Wizz Air w związku z pandemią koronawirusa, zamyka wszystkie bazy operacyjne w Polsce; ponowne ich otwarcie ma nastąpić 1 maja br. - poinformowała spółka. Przewoźnik ma pięć baz operacyjnych: w Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Warszawie i Wrocławiu.

Data publikacji: 25-03-2020

17 nowych przypadków zakażenia koronawirusem, łącznie we wtorek 152. To najwięcej od początku epidemii

17 nowych przypadków zakażenia koronawirusem, łącznie we wtorek 152. To najwięcej od początku epidemii We wtorek po godzinie 21 Ministerstwo Zdrowia poinformowało o 17 nowych przypadkach zakażenia koronawirusem w Polsce. W sumie tego dnia potwierdzono 152 zakażenia - to najwięcej od początku epidemii w Polsce - i poinformowano o śmierci dwóch osób. Łącznie do tej pory w naszym kraju potwierdzono 901 przypadków zakażenia, a zmarło 10 osób.

Data publikacji: 25-03-2020