Vega ponad przepisami. Nic nie robi sobie z pandemii i jak gdyby nigdy nic - kręci film...

W związku z pandemią większość przedsiębiorstw zmuszona była zawiesić swoją pracę. Ci, którzy mieli taką możliwość, przeszli na pracę zdalną. Nie wszyscy jednak mogą pracować w taki sposób. Pierwszym lepszym przykładem z brzegu, co do osób które musiały zawiesić prace, są...


Inne artykuły

Co w duszy gra - przepiękna animacja

W filmie można śledzić losy Joe Gardnera, który prowadzi zespół muzyczny w gimnazjum. Jednak w jego duszy gra coś zupełnie innego – jazz. Czy uda mu się spełnić swoje największe marzenie? Gatunek: Animacja / komedia / przygodowy Produkcja: USA Rok produkcji: 2020 Reżyseria: Pete...

Data publikacji: 26-03-2020

Koronawirus w Polsce. Mapa i liczby

Koronawirus w Polsce. Mapa i liczby Dane są na bieżąco aktualizowane.

Data publikacji: 26-03-2020

Konsultant chorób zakaźnych: zaczyna nam brakować bazy laboratoryjnej i zasobów ludzkich

Konsultant chorób zakaźnych: zaczyna nam brakować bazy laboratoryjnej i zasobów ludzkich Jak przestrzegła dr Grażyna Cholewińska-Szymańska, "epidemia na masową skalę jest przed nami".

Data publikacji: 26-03-2020

Straż Pożarna: W całej Polsce obowiązuje duże zagrożenie pożarowe w lasach

Duże zagrożenie pożarowe w lasach obowiązuje w całej Polsce - przypomniała w środę 25 marca Mazowiecka Straż Pożarna. Rzecznik Komendy Głównej PSP odradza poruszanie się po lasach.

Data publikacji: 26-03-2020

Koronawirus w Polsce. W Skarżysku-Kamiennej zakażona kolejna pielęgniarka

Kolejna pielęgniarka z oddziału neurologicznego Szpitala Powiatowego w Skarżysku-Kamiennej (woj. świętokrzyskie) została zarażona koronawirusem - poinformował dyrektor placówki Leszek Lepiarz. Łącznie zarażonych zostało siedem osób - pięć pacjentów, z których jeden zmarł w środę 25 marca przed południem, oraz dwie pielęgniarki.

Data publikacji: 26-03-2020