Transmisja niedzielnej mszy świętej w tvn24.pl

Transmisja niedzielnej mszy świętej w tvn24.pl O godzinie 11. w niedzielę w kościele seminaryjnym pod wezwaniem Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny i św. Józefa w Warszawie rozpocznie się msza święta. Zapraszamy do uczestnictwa w nabożeństwie za pośrednictwem tvn24.pl.


Inne artykuły

Tysiące zakażonych w Europie. Nowe informacje z największych krajów

Tysiące zakażonych w Europie. Nowe informacje z największych krajów We wszystkich europejskich krajach, w których pojawił się koronawirus, potwierdzono w sobotę kolejne zakażenia. Najwięcej jest ich we Włoszech, Francji i Hiszpanii. W wielu krajach zanotowano w sobotę rekordowy wzrost liczby zgonów. Na świecie potwierdzono już ponad 300 tysięcy przypadków SARS-CoV-2. Prawie 13 tysięcy osób zmarło, a prawie 100 tysięcy wyleczono. Jak świat walczy z nowym patogenem?

Data publikacji: 22-03-2020

Ratownik: Niektórzy pacjenci zatajają informacje. Jeżeli my zachorujemy, szanse na ratunek będą mniejsze

Ratownik: Niektórzy pacjenci zatajają informacje. Jeżeli my zachorujemy, szanse na ratunek będą mniejsze Nie jesteśmy w stanie za każdym ubrać się w skafander, który byłby zalecany. Dlatego bardzo ważny jest wywiad medyczny przeprowadzony przez dyspozytorów - podkreślał ratownik medyczny Maciej Koperski w rozmowie z TVN24. Jak przekazał, "niestety w ostatnich dniach powtarzają się sytuacje, gdy zespoły ratownictwa są poddawane kwarantannie", bo pacjenci zatajają informacje o objawach i zagranicznych wyjazdach.

Data publikacji: 22-03-2020

Marina Łuczenko opowiedziała o epidemii i rozłące z mężem

W Polsce liczba zakażeń spowodowanych koronawirusem powoli zbliża się do 400 przypadków. W związku z aktualną sytuacją na świecie odwołano już prawie wszystkie wydarzenia masowe w tym Euro 2020, Eurowizję czy Festiwal Filmowy w Cannes. W ciągu ostatnich dni to Europa stała się epicentrum koro...

Data publikacji: 22-03-2020

Rozmowy z mordercą: Taśmy Teda Bundy’ego

Sprawy kryminalne, morderstwa i śledztwa to tematy, które bardzo często pojawiają się w różnego rodzaju seriach dokumentalnych i produkcjach sensacyjnych. Tym razem mamy jednak okazję na zupełnie inne spojrzenie na sprawę Teda Bundy’ego – jednego z najgroźniejszych seryjnyc...

Data publikacji: 22-03-2020

Lekarze w kwarantannie, brakuje krwi, zabiegi odwoływane. Kto nas będzie leczył?

Lekarze w kwarantannie, brakuje krwi, zabiegi odwoływane. Kto nas będzie leczył? Olbrzymie problemy pracowników ochrony zdrowia. ("Fakty" TVN)

Data publikacji: 22-03-2020