Tamara Gonzalez Perea - czyli "Macademian Girl". Wiek, wzrost, waga, Instagram, życiorys

Wydaje się, że wszystkie szafiarki są super znane wśród ludzi. Okazuje się, że wcale nie. Kilka lat temu, kiedy już prowadziła bloga, niewiele osób wiedziało kim jest dokładnie Macademian Girl. Dopiero teraz staje się popularna (a dokładniej od momentu, kiedy wystąpiła w „Agent &...


Inne artykuły

Jennifer Aniston opowiedziała o trudnym dzieciństwie

Jennifer Aniston jest jedną z czołowych hollywoodzkich aktorek. Zasłynęła między innymi jako gwiazda kultowego serialu „Przyjaciele”, a także wielu innych produkcji. Ostatnio wystąpiła w serialu „The Morning Show”, który był nominowany do Złotego Globu. Aniston za rolę...

Data publikacji: 13-02-2020

"Celem nie jest ściganie przestępczości. To klasyczna operacja policyjno-medialna"

"Celem nie jest ściganie przestępczości. To klasyczna operacja policyjno-medialna" Krzysztof Bondaryk w "Faktach po Faktach".

Data publikacji: 13-02-2020

WHO: epidemia nadal może pójść w dowolnym kierunku

WHO: epidemia nadal może pójść w dowolnym kierunku - Ta epidemia nadal może pójść w dowolnym kierunku - mówił o rozprzestrzeniającym się koronawirusie SARS-CoV-2 dyrektor generalny Światowej Organizacji Zdrowia (WHO) Tedros Adhanom Ghebreyesus. Wielka Brytania poinformowała w środę wieczorem o dziewiątym potwierdzonym przypadku zakażenia.

Data publikacji: 13-02-2020

Dolnośląskie: Wypadek na basenie. 12-latka trafiła do szpitala

Wypadek na basenie w Łomnicy koło Jeleniej Góry (woj. dolnośląskie). Jak informuje RMF FM - poszkodowaną 12-letnią dziewczynkę przewieziono do szpitala.

Data publikacji: 13-02-2020

Klub PiS: Będziemy dbali o wsparcie państwa dla TK

Klub PiS uczyni wszystko, aby wsparcie państwa dla TK zawsze było mocne - mówił poseł tej partii Marek Ast podczas środowej debaty nad informacją o działalności Trybunału w 2018 r. Posłowie opozycji zarzucali TK m.in. upolitycznienie i powolne rozpoznawanie spraw.

Data publikacji: 13-02-2020