Szymon ​Hołownia: Zmieniłem zdanie w sprawie metody in vitro

"Bardzo jasno mówię, że zmieniłem zdanie w sprawie metody in vitro po wielu rozmowach z osobami, które stosowały tę metodę" - powiedział w poniedziałek w programie "Kropka nad i" w TVN 24 kandydat na prezydenta Szymon Hołownia.


Inne artykuły

Adamczyk:" rozpoczynamy realizację programu 100 obwodnic. Za około 28 mliliardów

Program stu obwodnic na drogach krajowych jest gotów do realizacji i przechodzimy do jego wykonania – ogłosił w sobotę minister infrastruktury Andrzej Adamczyk. Resort zapewnił przy tym, że obwodnice będą budowane głównie w miejscach o największym natężeniu ruchu. Szacunkowa wartość programu została wstępnie określona na 28 mld zł.

Data publikacji: 11-02-2020

Dziś międzynarodowy dzień pizzy. Dobre składniki gwarantują najlepszy smak

W niedzielę, 9 lutego przypada Dzień Pizzy, kupuje ją 60 proc. Polaków. Jednak według badań włoski przysmak je 96 procent mieszkańców naszego kraju. - Nie oszczędzać na składnikach - podaje przepis na dobrą pizzę Monika Kwiatkowska, restauratorka z Lublina.

Data publikacji: 11-02-2020

Budują zamknięte ośrodki dla uchodźców. Echa protestów i starć z policją

Budują zamknięte ośrodki dla uchodźców. Echa protestów i starć z policją Rząd w Atenach ogłosił w poniedziałek, że w marcu na kilku greckich wyspach rozpocznie się budowa zamkniętych obozów dla migrantów. W ośrodkach tych umieszczonych zostanie 20 tys. osób, chcących ubiegać się o azyl w Grecji.

Data publikacji: 11-02-2020

Młody mężczyzna wyłowiony z Wisły. "Może mówić o dużym szczęściu"

Młody mężczyzna wyłowiony z Wisły. "Może mówić o dużym szczęściu" Jak przekazuje policja, tonącego zauważył na monitoringu miejskim dyżurny. Z objawami hipotermii wyłowiony z wody mężczyzna został przewieziony do szpitala.

Data publikacji: 11-02-2020

"Byłbym prezydentem, który nie musi pytać prezesa o zdanie, zanim podpisze ustawę"

"Byłbym prezydentem, który nie musi pytać prezesa o zdanie, zanim podpisze ustawę" Czym różniłbym się od Andrzeja Dudy? Przede wszystkim przestrzegałbym konstytucji - zadeklarował w "Kropce nad i" w TVN24 Szymon Hołownia, niezależny kandydat na prezydenta. Przedstawił też swoje zdanie na temat metody in vitro, aborcji oraz związków partnerskich.

Data publikacji: 11-02-2020