Świat zwolnił przez epidemię. Widać to z kosmosu

Świat zwolnił przez epidemię. Widać to z kosmosu Zdjęcia satelitarne zazwyczaj zatłoczonych miejsc na całym świecie pokazują, jak pandemia koronawirusa wpłynęła na turystykę i codzienne życie. COVID-19 zdiagnozowano dotąd u około 220 tysięcy osób na świecie.


Inne artykuły

"Nikt ich nie ostrzegł, że tak się stanie". Tysiące Rosjan utknęło za granicą

"Nikt ich nie ostrzegł, że tak się stanie". Tysiące Rosjan utknęło za granicą Z powodu pandemii koronawirusa tysiące Rosjan utknęło za granicą i nie może wrócić do kraju – podał w czwartek dziennik "Kommiersant". Jak napisał, z największymi problemami rosyjscy turyści zetknęli się w państwach Ameryki Łacińskiej i Azji Południowo-Wschodniej.

Data publikacji: 20-03-2020

Czy ośmiolatek może zostać pod opieką trzynastolatka? Odpowiada "Koronawirus. Raport"

Czy ośmiolatek może zostać pod opieką trzynastolatka? Odpowiada "Koronawirus. Raport" Jak jest traktowane picie alkoholu w godzinach pracy wykonywanej w domu? Czy istnieje obowiązek zapewnienia kontaktu dziecka z byłym partnerem w czasie epidemii? Co z wnioskiem o przyjęcie dziecka do przedszkola? Na wasze pytania odpowiadał w programie "Koronawirus. Raport" adwokat Anna Lesiak-Grzywińska.

Data publikacji: 20-03-2020

Mateusz z Fit Lovers rozpowszechniał fake newsy o koronawirusie

Koronawirus budzi bardzo dużo emocji. Nic dziwnego, jest to sprawa bardzo poważna – powinniśmy dostosowywać się do zaleceń, które zostały nam przedstawione przez rząd. Wśród nich jest siedzenie w domu w razie możliwości, unikanie tłumów, dbanie o siebie i utrzymywanie higi...

Data publikacji: 20-03-2020

Jaki wideorejestrator kupić? Na co zwrócić uwagę przy wyborze?

Wszędobylskie technologie nie oszczędziły branży motoryzacyjnej – gadżety i komputery pokładowe stały się nieodzownym elementem nowoczesnych aut. Zwiększają one bezpieczeństwo i poprawiają komfort jazdy. Niektóre z nich posiadają także unikalne funkcje – przykładem są tutaj wideor...

Data publikacji: 20-03-2020

"Mam podpisaną umowę na kredyt hipoteczny, od której mogę jeszcze odstąpić. Co robić?"

"Mam podpisaną umowę na kredyt hipoteczny, od której mogę jeszcze odstąpić. Co robić?" Odpowiada "Koronawirus. Raport"

Data publikacji: 20-03-2020