Sołtys wsi Naczysławki pobił partnerkę. Widać jak okłada ją pięściami i krzesłem

Nie wszyscy podczas imprez potrafią się dobrze bawić bez alkoholu. Ale wiele osób potrafi być spokojnymi ludźmi nawet po wypiciu kilku trunków. Nie można tego powiedzieć o sołtysie wsi Naczysławki, który podczas imprezy urodzinowej swojej matki przeszedł samego siebie. Nie spodziewał się zapewne że wideo z tego incydentu trafi do mediów, a wszyscy będą ciągle mówić o tym, co zrobił. A co dalej stało się z sołtysem?


Inne artykuły

Świat wstrzymał oddech po ataku USA na Iran. Czeka ich "miażdżąca zemsta"?

Świat wstrzymał oddech po ataku USA na Iran. Kraj ten zapowiedział już bardzo surową zemstę, którą bardzo mocno odczują wszyscy. Wszystko zaczęło się od rozkazu Trumpa – nakazał zabić, w czwartek późnym wieczorem, irańskiego generała Kasema Sulejmaniego. Prezydent Iranu nie mógł przejść obok tego obojętnie. Co będzie dalej? Niektórzy już wysnuwają pewne teorie. Czy Polska ma się czego obawiać?

Data publikacji: 05-01-2020

"Był idolem, a wiemy z show-biznesu, że idol, który umrze, jest jeszcze większym idolem"

"Był idolem, a wiemy z show-biznesu, że idol, który umrze, jest jeszcze większym idolem" W "Faktach po Faktach" w TVN24 generał Jarosław Stróżyk i dr Krzysztof Liedel.

Data publikacji: 05-01-2020

Podsumowanie dziesięciolecia. Najważniejsze wydarzenia na historycznych zdjęciach

Podsumowanie dziesięciolecia. Najważniejsze wydarzenia na historycznych zdjęciach Śmiercionośne żywioły, widowiskowe rewolucje, dawne podziały, nowe konflikty. Tragedie, zwycięstwa, klęski naturalne i polityczne sukcesy...

Data publikacji: 05-01-2020

Lekarze wybudzili ze śpiączki chłopca poparzonego w wybuchu biokominka

Lekarze z Wielkopolskiego Centrum Leczenia Oparzeń w Ostrowie Wlkp. wybudzili w sobotę ze śpiączki farmakologicznej czterotygodniowego chłopca, który doznał oparzeń w wybuchu biokominka.

Data publikacji: 05-01-2020

Specjalne oświadczenie polskiego Dowództwa Operacyjnego po zabójstwie Sulejmaniego

Ze względów bezpieczeństwa działania szkoleniowe w Iraku zostały zawieszone; misja NATO, w której uczestniczy polski kontyngent wojskowy, trwa - poinformowało Dowództwo Operacyjne Rodzajów Sił Zbrojnych, któremu podlegają kontyngenty za granicą.

Data publikacji: 05-01-2020