Ślub i wesele w czasie pandemii. Czekać czy już teraz odwoływać?

Ślub i wesele w czasie pandemii. Czekać czy już teraz odwoływać? W obliczu tego dylematu stanęły setki, jeśli nie tysiące par. Wpłacone zaliczki, zarezerwowane sale, zaproszeni gości i mnóstwo pytań – czy wesele to zgromadzenie publiczne? Czy kwietniowe terminy są zagrożone? Ile osób może być w kościele? Co z uroczystościami w urzędach stanu cywilnego? Na pytania przesyłane do Kontakt 24 odpowiedzi szukał reporter "Czarno na Białym" Artur Warcholiński.


Inne artykuły

Czy przez wentylację można zakazić się koronawirusem? Odpowiada "Koronawirus. Raport"

Czy przez wentylację można zakazić się koronawirusem? Odpowiada "Koronawirus. Raport" Nie ma żadnych dowodów na to, by istniało niebezpieczeństwo zakażenia się koronawirusem przez wentylację czy klimatyzację. Dziennikarz "Czarno na Białym" Łukasz Karusta zapytał o to eksperta.

Data publikacji: 21-03-2020

Szkoły pozostaną zamknięte do Wielkanocy. Harmonogram roku szkolnego bez zmian

Szkoły pozostaną zamknięte do Wielkanocy. Harmonogram roku szkolnego bez zmian - Ogłaszamy stan epidemii, podjęliśmy decyzję o dalszym wstrzymaniu lekcji aż do świąt Wielkiej Nocy – poinformował premier Mateusz Morawiecki. Placówki edukacyjne mają przejść na zdalne nauczanie, nauczyciele od 25 marca będą mogli wystawiać oceny, zaczną też uczyć zgodnie z podstawą programową.

Data publikacji: 21-03-2020

Amber Heard przyznała się do pobicia Johnny'ego Deppa

Kolejna scena w teatrze Amber Heard i Johnny’ego Deppa. Jak się okazuje – wyszły na jaw zupełnie nowe fakty, których chyba nikt się nie spodziewał. W środę rano światło dzienne ujrzał kolejny dowód, który tym razem obciąży byłą żonę filmowego „Edwarda Nożycoręk...

Data publikacji: 21-03-2020

Jak usunąć konto na Spotify?

Spotify to jeden z najpopularniejszych serwisów streamingowych w internecie. Za jego pośrednictwem możemy odtwarzać między innymi muzykę, podcasty czy audiobooki. Zielona aplikacja jest dostępna zarówno na komputerach, jak i urządzeniach mobilnych. Spotify łączy w sobie ogromną bibliot...

Data publikacji: 21-03-2020

Świat zwolnił przez epidemię. Widać to z kosmosu

Świat zwolnił przez epidemię. Widać to z kosmosu Zdjęcia satelitarne pokazują, jak pandemia wpłynęła na życie.

Data publikacji: 21-03-2020