Poseł Robert Kropiwnicki zasłabł w czasie sejmowej debaty

Podczas sejmowej debaty nad wnioskiem o odwołanie szefa MSWiA i koordynatora służb specjalnych Mariusza Kamińskiego zasłabł poseł Robert Kropiwnicki z Platformy Obywatelskiej.


Inne artykuły

Sejm odrzucił wniosek o wotum nieufności wobec Mariusza Kamińskiego

Sejm w nocy z czwartku na piątek odrzucił wniosek Koalicji Obywatelskiej o odwołanie szefa MSWiA i koordynatora służb specjalnych Mariusza Kamińskiego. "Robi wszystko, aby polskie służby specjalne działały tylko i wyłącznie w interesie polityków PiS" - zarzucała opozycja. "To jeden z najbardziej uczciwych i ideowych polityków w polskim życiu publicznym" - odpowiadało PiS.

Data publikacji: 14-02-2020

Niemcy mówią "dość!". Nowe przepisy ws. pracowników delegowanych

Niemiecki rząd przyjął nowe reguły dla zagranicznych pracowników delegowanych do tego kraju. Dotychczas, jeżeli pracownik był delegowany, np. z polskiej firmy, do pracy w Niemczech, to obowiązywało go prawo pracy kraju ojczystego. Mówiąc najprościej - zarabiał mniej. Władze w Berlinie uznały, że zakłóca to konkurencję i prowadzi do dumpingu płacowego.

Data publikacji: 14-02-2020

Bombardier sprzedaje Airbusowi produkcję samolotów

Airbus oraz rząd kanadyjskiej prowincji Quebec poinformowały w czwartek, że przejęły wszystkie udziały w produkcji samolotów Bombardier. Airbus będzie miał 75 proc. udziałów, pozostałe należeć będą do Quebecu.

Data publikacji: 14-02-2020

Sejm odrzucił wniosek o wotum nieufności wobec ministra Kamińskiego

Sejm odrzucił wniosek o wotum nieufności wobec ministra Kamińskiego Sejm odrzucił wniosek o wotum nieufności wobec ministra koordynatora służb specjalnych Mariusza Kamińskiego. O odwołanie ministra wnioskowała opozycja, która zarzucała mu między innymi "dewastowanie" i "wprowadzanie patologii" w służbach specjalnych. Tak relacjonowaliśmy przebieg debaty w tvn24.pl

Data publikacji: 14-02-2020

Robert Kropiwnicki zasłabł podczas debaty w Sejmie

Robert Kropiwnicki zasłabł podczas debaty w Sejmie Polityk Platformy Obywatelskiej Robert Kropiwnicki zasłabł w czwartek podczas debaty w Sejmie dotyczącej wniosku o odwołanie koordynatora służb specjalnych Mariusza Kamińskiego.

Data publikacji: 14-02-2020