Położna punktowała brak maseczek, została zwolniona. Dyrektor szpitala na kwarantannie

Położna punktowała brak maseczek, została zwolniona. Dyrektor szpitala na kwarantannie Położna ze szpitala w Nowym Targu została dyscyplinarnie zwolniona za umieszczenie na swoim profilu społecznościowym wpisu o braku maseczek ochronnych i trudnych warunkach pracy. Dyrektor placówki, który po kontakcie z zakażonym koronawirusem posłem przebywa na kwarantannie, wcześniej wręczył pracownicy dyscyplinarkę. - Dyrektor powiedział mi, że naruszam dobre imię szpitala i straszę pacjentów, a swoją decyzję argumentował ciężkim naruszeniem podstawowych obowiązków pracownika - skomentowała położna.


Inne artykuły

Dominika Kulczyk przekazała 20 milionów złotych na walkę z koronawirusem

Koronawirusowego szaleństwa ciąg dalszy. Obecnie jest coraz bliżej 400 zakażeń koronawirusem w Polsce. Niestety, jak podkreśla minister zdrowia, w najbliższych dniach czeka nas wzrodt zakażeń. W Polsce już od dłuższego czasu trwa stan zagrożenia epidemicznego. Przywrócono granice, zamknięto s...

Data publikacji: 24-03-2020

"W lesie dziś nie zaśnie nikt" do obejrzenia na Netflixie

Wydaje się, że Netflix naprawdę zaskoczył swoich użytkowników. Postanowił udostępnić na swojej platformie wyczekiwany od dawna polski horror o tytule „W lesie dziś nie zaśnie nikt”. Chociaż jego premiera miała odbyć się w zeszłym tygodniu – tak się jednak nie stało, czego po...

Data publikacji: 24-03-2020

Koronawirus w Polsce. Mapa i liczby

Koronawirus w Polsce. Mapa i liczby 7 osób nie żyje, 634 potwierdzone przypadki.

Data publikacji: 24-03-2020

"Rzeczywisty obraz sytuacji może przysłaniać wciąż niedostateczna liczba wykonywanych testów"

"Rzeczywisty obraz sytuacji może przysłaniać wciąż niedostateczna liczba wykonywanych testów" W programie "Debata Faktów: Koronawirus" w TVN24 eksperci z różnych dziedzin rozmawiali o różnych aspektach walki z pandemią.

Data publikacji: 24-03-2020

Dworczyk po Zespole Kryzysowym: Rozmawialiśmy o wyzwaniach związanych z pandemią koronawirusa

Wyzwania w związku z rozprzestrzenianiem się koronawirusa, a także ocena dotychczas wprowadzonych rozwiązań znalazły się wśród tematów niedzielnego spotkania Rządowego Zespołu Zarządzania Kryzysowego - poinformował szef KPRM Michał Dworczyk. W poniedziałek o godz. 10.30 kolejne posiedzenie.

Data publikacji: 24-03-2020