Paweł Królikowski nadal w szpitalu. Żona poinformowała o jego stanie

Paweł Królikowski jakiś czas temu przeszedł skomplikowaną operację. Nie zrezygnował jednak z obowiązków zawodowych, ale w „Twoja twarz brzmi znajomo” mówił zdecydowanie mniej i nie zrezygnował z kapelusza. Aktor trafił przed świętami Bożego Narodzenia do szpitala, gdzie przebywa, na oddziela neurochirurgii, po dziś dzień. Fani „Kusego” z serialu „Ranczo” są bardzo zaniepokojeni jego stanem. Zastanawiają się dlaczego aktor nie wrócił do domu na święta i jak bardzo poważny jest jego stan.


Inne artykuły

Premier i prezes PiS spotkali się z Viktorem Orbanem

Premier i prezes PiS spotkali się z Viktorem Orbanem Wśród tematów rozmów były wspólne działania PiS i Fidesz w polityce europejskiej.

Data publikacji: 08-01-2020

Pożar na parkingu przy lotnisku. Z powodu gęstego dymu odwołano loty

Pożar na parkingu przy lotnisku. Z powodu gęstego dymu odwołano loty Kilkaset aut spłonęło.

Data publikacji: 08-01-2020

​Premier i prezes PiS spotkali się z premierem Węgier

Premier Mateusz Morawiecki i prezes Prawa i Sprawiedliwości Jarosław Kaczyński spotkali się we wtorek z premierem Węgier Viktorem Orbanem. Wśród tematów rozmów były wspólne działania PiS i Fidesz w polityce europejskiej.

Data publikacji: 08-01-2020

Szef MSZ: Zwrócenie się marszałka Senatu do Komisji Weneckiej - wątpliwe pod względem prawnym

Niekonsultowane z rządem zwrócenie się marszałka Senatu Tomasza Grodzkiego do Komisji Weneckiej to działanie szkodliwe i wątpliwe pod względem prawnym, bo on nie jest reprezentantem państwa - ocenił we wtorek szef MSZ Jacek Czaputowicz.

Data publikacji: 08-01-2020

Policzono, ile były warte padłe kury chore na ptasią grypę

Na ok. 12 zł wyceniono jedną kurę padłą na ptasią grypę w Topoli Osiedlu - przekazał w sobotę Andrzej Żarnecki, wojewódzki lekarz weterynarii w Poznaniu. Oznacza to, że padłe 65 tys. kur były warte około 750 tys. złotych. Z wyceny nie jest zadowolony ich hodowca, Krzysztof Borowczyk.

Data publikacji: 08-01-2020