Paul Montana UPOKORZYŁ Ilonę Felicjańską. Rozpowszechnił pornograficzne zdjęcie

Osoby Paula Montany i Ilony Felicjańskiej nie schodzą z pierwszych miejsc na portalach plotkarskich. Kiedy wydaje się, że już trochę o nich ucichło… Znowu wyskakują z czymś nowym. Tym razem chodzi o sytuację, jaka miała miejsce na Facebooku. Paul Montana udostępnił w swojej relacji zdjęcie Fe...


Inne artykuły

"Igrzyska mody uważam za otwarte". Jego na czerwonym dywanie nie sposób nie zauważyć

"Igrzyska mody uważam za otwarte". Jego na czerwonym dywanie nie sposób nie zauważyć Billy Porter, jak w poprzednim roku, nie przeszedł po czerwonym dywanie niezauważony.

Data publikacji: 10-02-2020

Czerwony dywan w strugach deszczu. Oscary 2020 minuta po minucie

Czerwony dywan w strugach deszczu. Oscary 2020 minuta po minucie Tuż po godzinie drugiej polskiego czasu poznamy pierwszego laureata Oscarów 2020. Doroczna gala wręczenia Nagród Akademii Sztuki i Wiedzy Filmowej (AMPAS) odbywa się po raz 92. Największe szanse na nagrody mają: "Joker" (11 nominacji), "1917", "Pewnego razu... w Hollywood" oraz "Irlandczyk" (każdy z 10 nominacjami).

Data publikacji: 10-02-2020

Sondaż dla "Do Rzeczy": Polacy nie wierzą w polexit

80,7 proc. Polaków uważa polexit za nieprawdopodobny - wynika z opublikowanego w niedzielę wieczorem sondażu przeprowadzonego przez pracownię Estymator dla portalu DoRzeczy.pl. Przeciwne zdanie w tej kwestii ma natomiast 16,6 proc. badanych.

Data publikacji: 10-02-2020

Niż Sabine dotarł do Polski. Pierwsze skutki wichur

Niż nazywany przez Niemców Sabine dotarł do Polski. IMGW wydał ostrzeżenia 2. i 3. stopnia przed silnym wiatrem do popołudnia w poniedziałek. Żywioł spowodował zniszczenia w zachodnich i północnych rejonach Polski.

Data publikacji: 10-02-2020

Adamczyk:" rozpoczynamy realizację programu 100 obwodnic. Za około 28 mliliardów

Program stu obwodnic na drogach krajowych jest gotów do realizacji i przechodzimy do jego wykonania – ogłosił w sobotę minister infrastruktury Andrzej Adamczyk. Resort zapewnił przy tym, że obwodnice będą budowane głównie w miejscach o największym natężeniu ruchu. Szacunkowa wartość programu została wstępnie określona na 28 mld zł.

Data publikacji: 10-02-2020