Partyjny rywal Trumpa rezygnuje z wyścigu 

Partyjny rywal Trumpa rezygnuje z wyścigu  Dowolny demokrata poradziłby sobie lepiej w Białym Domu niż Donald Trump - oświadczył były kongresmen z Illinois, republikanin Joe Walsh. W piątek poinformował on, że rezygnuje z ubiegania się o nominację swojej partii w wyborach prezydenckich. Zapowiedział jednocześnie, że będzie starał się "powstrzymać" reelekcję obecnego prezydenta. 


Inne artykuły

"Ta piramida bezprawia, którą zbudował PiS, za chwileczkę się zawali. Ale pod jej ruinami znajdą się obywatele"

"Ta piramida bezprawia, którą zbudował PiS, za chwileczkę się zawali. Ale pod jej ruinami znajdą się obywatele" To jest absolutnie destrukcyjne dla zaufania do systemu, do wymiaru sprawiedliwości - powiedziała w "Faktach po Faktach" posłanka Kamila Gasiuk-Pihowicz (PO). Komentowała gest prezesa olsztyńskiego sądu rejonowego Macieja Nawackiego, który na sędziowskim zgromadzeniu podarł uchwałę w sprawie sędziego Pawła Juszczyszyna. Zdaniem ministra Michała Wosia (Solidarna Polska), prezes "pokazał w ten sposób, że zgromadzenie ogólne, które tam się spotkało, nie miało prawa podejmować tego typu uchwał".

Data publikacji: 08-02-2020

Jourova: polska reforma jest dokonywana z pomocą łomu

Jourova: polska reforma jest dokonywana z pomocą łomu Odpowiedzialna za kwestie praworządności wiceprzewodnicząca Komisji Europejskiej Vera Jourova ostrzegła w wywiadzie dla "Der Spiegel" przed poważnymi skutkami reformy sądownictwa w Polsce.Tłumaczenie fragmentów rozmowy opublikowała w piątek wieczoremPolska Agencja Prasowa.

Data publikacji: 08-02-2020

Leszek Stanek poinformował fanów o śmierci swojego psa - Vaderka

Kilka lat temu aktor i wokalista, Leszek Stanek, postanowił przygarnąć do swojego domu uroczego psa o imieniu Vaderek. Nie był to przypadkowy dobór imienia – piesek bowiem faktycznie nieco przypominał bohatera z „Gwiezdnych Wojen”. Od tego czasu byli nierozłączni, nawiązali...

Data publikacji: 08-02-2020

Sniper Ghost Warrior Contracts - wymagania sprzętowe

Od lat jednym z ulubionych gatunków gier całej spoleczności miłośników wirtualnej rozrywki są strzelanki. Podawane w najróżniejszych formach, odsłonach i modelach rozrywki. W aspekcie grywalności królują obecnie strzelanki sieciowe, w których gracze mają okazję spr...

Data publikacji: 08-02-2020

Kolejne starcie Pelosi z Trumpem

Kolejne starcie Pelosi z Trumpem Pelosi zapewniła, że modli się za Trumpa, który "zboczył z toru".

Data publikacji: 08-02-2020