"Odpowiednia i symetryczna odpowiedź". Rosyjskie awangardy w gotowości bojowej

"Odpowiednia i symetryczna odpowiedź". Rosyjskie awangardy w gotowości bojowej Pierwszy pułk, uzbrojony w najnowszy, hipersoniczny system rakiet Awangard, osiągnął gotowość bojową - oznajmił w piątek minister obrony Rosji Siergiej Szojgu. Wcześniej prezydent Władimir Putin mówił, że "ta broń przyszłości jest w stanie pokonać zarówno obecną, jak i przyszłą obronę przeciwrakietową".


Inne artykuły

Podsumowanie roku na PornHub – jakie filmy dla dorosłych preferują Polacy?

Czas zerwać z jednym z internetowych mitów – Polacy chętnie i dość często oglądają materiały pornograficzne w sieci. Nagość i seks to jedne z najpopularniejszych tematów w internecie – nic więc dziwnego, że ogromną popularnością cieszą się serwisy z darmowymi filmami dla dorosłych. Jedną z najchętniej odwiedzanych witryn 18+ jest PornHub, który jako jedyny serwis branżowy pokusił się o podsumowanie aktywności swoich użytkowników w roku 2019. Jak wypadają w nim użytkownicy z naszego kraju?

Data publikacji: 28-12-2019

Najdłuższy skok narciarski w historii – niesamowite loty i odległości

Chłodniejszy okres w roku sprzyja miłośnikom zimowych sportów. Jednym z najbardziej charakterystycznych dyscyplin na śniegu są skoki narciarskie, które zwłaszcza w Polsce mają swoich wiernych kibiców. Wciąż żywa jest legenda Adama Małysza, którą godnie kontynuuje chociażby Kamil Stoch. Najbardziej pasjonujące są oczywiście długie skoki – próby, w których sportowiec zdaje się lecieć bez końca. Najdłuższe skoki oddawane są zazwyczaj na tak zwanych obiektach mamucich. To na jednym z nich ustanowiono obecny rekord świata w lotach. 

Data publikacji: 28-12-2019

"Postanowiłaś odejść. To łamie moje serce"

"Postanowiłaś odejść. To łamie moje serce" "List miłosny" Fransa Timmermansa.

Data publikacji: 28-12-2019

"Dowolny europejski premier, w porównaniu z naszymi urzędnikami, to nędzarz"

"Dowolny europejski premier, w porównaniu z naszymi urzędnikami, to nędzarz" Putin ma mieć 20 posiadłości, a Miedwiediew - 10. ("Fakty" TVN)

Data publikacji: 28-12-2019

Czy w piątek po świętach można jeść mięso?

W piątek w oktawie Narodzenia Pańskiego w Kościele katolickim obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych, tak jak w każdy piątek - przypomina rzecznik Episkopatu Polski ks. Paweł Rytel-Andrianik. Jest jedno "ale".

Data publikacji: 28-12-2019