"Nikt ich nie ostrzegł, że tak się stanie". Tysiące Rosjan utknęło za granicą

"Nikt ich nie ostrzegł, że tak się stanie". Tysiące Rosjan utknęło za granicą Z powodu pandemii koronawirusa tysiące Rosjan utknęło za granicą i nie może wrócić do kraju – podał w czwartek dziennik "Kommiersant". Jak napisał, z największymi problemami rosyjscy turyści zetknęli się w państwach Ameryki Łacińskiej i Azji Południowo-Wschodniej.


Inne artykuły

Czy ośmiolatek może zostać pod opieką trzynastolatka? Odpowiada "Koronawirus. Raport"

Czy ośmiolatek może zostać pod opieką trzynastolatka? Odpowiada "Koronawirus. Raport" Jak jest traktowane picie alkoholu w godzinach pracy wykonywanej w domu? Czy istnieje obowiązek zapewnienia kontaktu dziecka z byłym partnerem w czasie epidemii? Co z wnioskiem o przyjęcie dziecka do przedszkola? Na wasze pytania odpowiadał w programie "Koronawirus. Raport" adwokat Anna Lesiak-Grzywińska.

Data publikacji: 20-03-2020

Mateusz z Fit Lovers rozpowszechniał fake newsy o koronawirusie

Koronawirus budzi bardzo dużo emocji. Nic dziwnego, jest to sprawa bardzo poważna – powinniśmy dostosowywać się do zaleceń, które zostały nam przedstawione przez rząd. Wśród nich jest siedzenie w domu w razie możliwości, unikanie tłumów, dbanie o siebie i utrzymywanie higi...

Data publikacji: 20-03-2020

Jaki wideorejestrator kupić? Na co zwrócić uwagę przy wyborze?

Wszędobylskie technologie nie oszczędziły branży motoryzacyjnej – gadżety i komputery pokładowe stały się nieodzownym elementem nowoczesnych aut. Zwiększają one bezpieczeństwo i poprawiają komfort jazdy. Niektóre z nich posiadają także unikalne funkcje – przykładem są tutaj wideor...

Data publikacji: 20-03-2020

"Mam podpisaną umowę na kredyt hipoteczny, od której mogę jeszcze odstąpić. Co robić?"

"Mam podpisaną umowę na kredyt hipoteczny, od której mogę jeszcze odstąpić. Co robić?" Odpowiada "Koronawirus. Raport"

Data publikacji: 20-03-2020

Laboratorium PZH zamknięte. Jeden z pracowników z pozytywnym wynikiem testu na SARS-CoV-2

Laboratorium PZH zamknięte. Jeden z pracowników z pozytywnym wynikiem testu na SARS-CoV-2 Laboratorium diagnostyczne Narodowego Instytutu Zdrowia Publicznego - Państwowego Zakładu Higieny zawiesza działalność. U jednej z pracowniczek placówki wykryto koronawirusa SARS-CoV-2. Dyrektor instytutu zapewnia, że owa pracowniczka nie brała udziału w procesie diagnostyki COVID-19, a zamknięcie jednego laboratorium nie wpłynie znacząco na ten proces w skali całego kraju. O tym samym zapewnia rzecznik Ministerstwa Zdrowia Wojciech Andrusiewicz.

Data publikacji: 20-03-2020