NBA 2K20 - wymagania sprzętowe

Koszykówka to jeden z najpopularniejszych sportów zespołowych na świecie. Na brak zainteresowania nie może narzekać szczególnie najlepsza liga na świecie – amerykańska NBA, która przez lata rozpala emocje w fanach tego sportu na całym świecie. Nic więc dziwnego, że...


Inne artykuły

Gest posłanki PiS. Oburzenie opozycji

Gest posłanki PiS. Oburzenie opozycji Joanna Lichocka była sprawozdawcą z sejmowej Komisji Kultury i Środków Przekazu.

Data publikacji: 14-02-2020

PiS obronił ministra Kamińskiego

PiS obronił ministra Kamińskiego Debata nad wnioskiem o odwołanie szefa MSWiA.

Data publikacji: 14-02-2020

Poseł Robert Kropiwnicki zasłabł w czasie sejmowej debaty

Podczas sejmowej debaty nad wnioskiem o odwołanie szefa MSWiA i koordynatora służb specjalnych Mariusza Kamińskiego zasłabł poseł Robert Kropiwnicki z Platformy Obywatelskiej.

Data publikacji: 14-02-2020

Sejm odrzucił wniosek o wotum nieufności wobec Mariusza Kamińskiego

Sejm w nocy z czwartku na piątek odrzucił wniosek Koalicji Obywatelskiej o odwołanie szefa MSWiA i koordynatora służb specjalnych Mariusza Kamińskiego. "Robi wszystko, aby polskie służby specjalne działały tylko i wyłącznie w interesie polityków PiS" - zarzucała opozycja. "To jeden z najbardziej uczciwych i ideowych polityków w polskim życiu publicznym" - odpowiadało PiS.

Data publikacji: 14-02-2020

Niemcy mówią "dość!". Nowe przepisy ws. pracowników delegowanych

Niemiecki rząd przyjął nowe reguły dla zagranicznych pracowników delegowanych do tego kraju. Dotychczas, jeżeli pracownik był delegowany, np. z polskiej firmy, do pracy w Niemczech, to obowiązywało go prawo pracy kraju ojczystego. Mówiąc najprościej - zarabiał mniej. Władze w Berlinie uznały, że zakłóca to konkurencję i prowadzi do dumpingu płacowego.

Data publikacji: 14-02-2020