Młody papież – głowa kościoła w ekstrawaganckim wydaniu

Papież kojarzy nam się przede wszystkim z głową kościoła katolickiego, która stoi na straży jego moralności i jest pasterzem dla wszystkich jego zbłąkanych owieczek. Urząd ten ma jednak swoją drugą stronę, która znalazła swoje odzwierciedlenie w być może nieco obrazoburczym serialu &bd...


Inne artykuły

Koronawirus w Polsce. Mapa i liczby

Koronawirus w Polsce. Mapa i liczby Dane są na bieżąco aktualizowane.

Data publikacji: 25-03-2020

We wtorek stwierdzono w Polsce 152 nowe przypadki zakażenia koronawirusem. Najwięcej od początku epidemii

We wtorek stwierdzono w Polsce 152 nowe przypadki zakażenia koronawirusem. Najwięcej od początku epidemii We wtorek ministerstwo poinformowało także o śmierci dwóch osób.

Data publikacji: 25-03-2020

Koronawirus. Wstęp na Jasną Górę tylko dla nielicznych

W związku z wprowadzeniem kolejnych ograniczeń z powodu pandemii koronawirusa, od środy wejście na Jasną Górę będzie możliwe jedynie od strony Domu Pielgrzyma, przez tzw. Bramę Papieską, tylko w ściśle ograniczonej liczbie osób - poinformowali ojcowie paulini na jasnogórskim Twitterze.

Data publikacji: 25-03-2020

Warszawa: Atak nożownika. Jedna osoba nie żyje

Na warszawskim Mokotowie dwóch mężczyzn zostało zaatakowanych nożem. Jeden z nich zmarł, a drugi z raną ciętą trafił do szpitala - przekazał we wtorek wieczorem rzecznik Komendy Stołecznej Policji nadkom. Sylwester Marczak. Dodał, że trwają poszukiwania sprawców.

Data publikacji: 25-03-2020

Uwaga na "wakacje kredytowe". Co naprawdę oznacza niski kurs złotego?

Euro najdroższe od 2009 roku. Obecnie płacimy za nie 4,60 zł - alarmują analitycy. Popularny przez liczbę zaciągniętych w tej walucie kredytów frank szwajcarski kosztuje 4,32 zł. Droższe waluty to wyższe raty i mimo, że bankowcy zobowiązali się w najbliższym czasie ulżyć klientom, oferując tzw. wakacje kredytowe, należy pamiętać, że każdy bank robi to na swój sposób, mniej lub bardziej korzystny.

Data publikacji: 25-03-2020