Miller: Internet wszystko pamięta. Biedroń będzie musiał jakoś sobie radzić

Miller: Internet wszystko pamięta. Biedroń będzie musiał jakoś sobie radzić W czasie ostatniej rozmowy z Robertem Biedroniem nie odniosłem wrażenia, że specjalnie zabiega o ten honor, ale widocznie zaszły jakieś okoliczności, które go ostatecznie przekonały - powiedział w "Faktach po Faktach" w TVN24 Leszek Miller, odnosząc się do zapowiadanej kandydatury Biedronia w wyborach prezydenckich. - Jeśli Biedroń uzyska poparcie powyżej 12 procent, to będzie niewątpliwie sukces - ocenił.


Inne artykuły

"Odpowiednia i symetryczna odpowiedź". Rosyjskie awangardy w gotowości bojowej

"Odpowiednia i symetryczna odpowiedź". Rosyjskie awangardy w gotowości bojowej Pierwszy pułk, uzbrojony w najnowszy, hipersoniczny system rakiet Awangard, osiągnął gotowość bojową - oznajmił w piątek minister obrony Rosji Siergiej Szojgu. Wcześniej prezydent Władimir Putin mówił, że "ta broń przyszłości jest w stanie pokonać zarówno obecną, jak i przyszłą obronę przeciwrakietową".

Data publikacji: 07-01-2020

Twórca strategicznego sowieckiego bombowca nie żyje

Twórca strategicznego sowieckiego bombowca nie żyje Był nazywany "ojcem" radzieckiego bombowca strategicznego Tu-160. Konstruktor Walentin Blizniuk, który kierował pracami nad stworzeniem tego samolotu, zmarł wwieku 91 lat - podały agencje Interfax i RIA Nowosti.

Data publikacji: 07-01-2020

Lady Gaga ma nowego chłopaka? Ten film potwierdza wszystko!

Od czasu występu w filmie „Narodziny gwiazdy” kariera Lady Gagi nabrała wielkiego rozpędu. W zeszłym roku nawet udało jej się wygrać Oscara za najlepszą piosenkę, którą skomponowała do filmu. Nawet jej umiejętności aktorskie zachwyciły wielu krytyków, a także widzów. Otworzyło jej to drzwi do innych, filmowych produkcji. Jednak i tak najgłośniej o Gadze było w kontekście jej związków i romansów. Rzekomo po tym, jak rozstała się z Christianem Carino, zeszła się z Bradleyem Cooperem, rozbijając jego związek z Iriną Shayk.

Data publikacji: 07-01-2020

Wyciekło ZASKAKUJĄCE wideo z zatrzymania Felicjańskiej i Montany

18 grudnia 2019 roku w mediach pojawiło się zdjęcie Ilony Felicjańskiej – Montany, a także jej męża Paula Montany z aresztowania, do jakiego doszło na terenie USA. Wynikało z tego, że małżonkom postawiono zarzut naruszenia nietykalności cielesnej funkcjonariusza policji. Ilona i Paul mieli siedzieć do 9 stycznia 2020, do rozprawy, w więzieniu, ale udało się wpłacić za nich kaucję, aby mogli spędzić święta i Sylwestra poza aresztem.

Data publikacji: 07-01-2020

Doradca najwyższego przywódcy Iranu: odpowiemy militarnie na śmierć Sulejmaniego

Doradca najwyższego przywódcy Iranu: odpowiemy militarnie na śmierć Sulejmaniego Były minister obrony zapowiada odwet.

Data publikacji: 07-01-2020