Mick Jagger sypiał z Rae Dawn Chong. Nie było by w tym nic zaskakującego gdyby nie fakt, że miała wtedy... 15 LAT!

Dziś ma 58 lat, a za sobą trzy nieudane małżeństwa. Kiedyś wystąpiła w teledysku Micka Jaggera „Just Another Night”, a ostatnio postanowiła wrócić do wspomnień sprzed ponad 40 lat. Na łamach prasy Rae Dawn Chong opowiedziała o tym, że… sypiała z Mickiem Jaggerem, czyli woka...


Inne artykuły

Dark Souls: Remastered - wymagania sprzętowe

W 2011 roku premierę miała gra, która na stałe odcisnęła piętno w historii ówczesnych gier komputerowych. Mowa o serii Dark Souls, która niemal z miejsca zdobyła serca graczy. Gra zaskakiwała przede wszystkim wysokim poziomem trudności i imponującymi bossami, którzy uśmie...

Data publikacji: 04-02-2020

"W związku z licznymi zapytaniami". CIS wydało komunikat "w sprawie wyboru członków KRS"

"W związku z licznymi zapytaniami". CIS wydało komunikat "w sprawie wyboru członków KRS" Nazwisk sędziów, którzy poparli kandydatów, wciąż nie ujawniono.

Data publikacji: 04-02-2020

"NYT": do epidemii nie musiało dojść, ale Chińczycy wybrali milczenie

"NYT": do epidemii nie musiało dojść, ale Chińczycy wybrali milczenie Chińskie władze zamiast od razu ujawnić pojawienie się nowego koronawirusa, postanowiły zachować dyskrecję - pisze "New York Times". Jak dodaje, ukrywając prawdę, Pekin stracił szansę na powstrzymanie epidemii.

Data publikacji: 04-02-2020

Komunikat CIS w sprawie wyboru członków do KRS

W związku z licznymi zapytaniami oraz doniesieniami medialnymi dotyczącymi wyboru członków KRS przypominamy, że członkowie Rady zostali wybrani 6 marca 2018 r. na mocy uchwały Sejmu VIII kadencji - pokreśliło w poniedziałkowym komunikacie Centrum Informacyjne Sejmu.

Data publikacji: 04-02-2020

Jacek Czaputowicz: Cieszymy się z nowego otwarcia w relacjach polsko-francuskich

Rozmowy ministrów spraw zagranicznych Polski i Francji dotyczyły współpracy dwustronnej, bieżącej agendy europejskiej i międzynarodowej, z uwzględnieniem polityki wschodniej UE, sytuacji na Bliskim Wschodzie oraz w regionie Sahelu – poinformowało w poniedziałek MSZ.

Data publikacji: 04-02-2020