Michał Wiśniewski o koronawirusie: „Teraz możemy się sprawdzić, na ile nas stać”

Epidemia koronawirusa w dużej mierze zmieniła nasze dotychczasowe życie. Mieszkańcy wielu krajów stracili pełną swobodę przemieszczania się, musieli też zawiesić niektóre ze swoich codziennych aktywności. Szczególnie nowe ograniczenia odczuli artyści – pozamykano teatry, w...


Inne artykuły

Transmisja niedzielnej mszy świętej w tvn24.pl

Transmisja niedzielnej mszy świętej w tvn24.pl Zapraszamy do uczestnictwa w nabożeństwie od godz. 11.

Data publikacji: 22-03-2020

Ratownik: Niektórzy pacjenci zatajają informacje. Jeżeli zachorujemy, szanse na ratunek będą mniejsze

Ratownik: Niektórzy pacjenci zatajają informacje. Jeżeli zachorujemy, szanse na ratunek będą mniejsze Nie jesteśmy w stanie za każdym ubrać się w skafander, który byłby zalecany. Dlatego bardzo ważny jest wywiad medyczny przeprowadzony przez dyspozytorów - podkreślał ratownik medyczny Maciej Koperski w rozmowie z TVN24. Jak przekazał, "niestety w ostatnich dniach powtarzają się sytuacje, gdy zespoły ratownictwa są poddawane kwarantannie", bo pacjenci zatajają informacje o zagranicznych wyjazdach i objawach.

Data publikacji: 22-03-2020

Śląskie: Wpław przez Olzę po alkohol do Czech. Akcja policji

Cieszyńscy policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy, wbrew przepisom, usiłowali przekroczyć granicę z Czechami przez Olzę. Za rzekę wybrali się po alkohol. Obaj byli już pijani - podała policja.

Data publikacji: 22-03-2020

Koronawirus w Polsce. Nie ma zgody na zawieszenie działalności szpitala w Nowym Mieście

Wojewoda mazowiecki nie wyraził zgody na zawieszenie działalności szpitala w Nowym Mieście nad Pilicą, z którego w sobotę zostali ewakuowani pacjenci w związku z kolejnymi przypadkami koronawirusa wśród chorych i personelu. Szpital ma działać po przeprowadzeniu dezynfekcji.

Data publikacji: 22-03-2020

Bank Millennium: klienci indywidualni mogą zawiesić spłaty rat kredytu

W związku z wyjątkową sytuacją epidemiologiczną spowodowaną koronawirusem Bank Millennium umożliwia klientom indywidualnym zawieszenie spłaty rat kredytu na trzy miesiące. Chodzi o kredyty hipoteczne i pożyczki gotówkowe - poinformowały w piątek władze banku.

Data publikacji: 22-03-2020