Mateusz z Fit Lovers rozpowszechniał fake newsy o koronawirusie

Koronawirus budzi bardzo dużo emocji. Nic dziwnego, jest to sprawa bardzo poważna – powinniśmy dostosowywać się do zaleceń, które zostały nam przedstawione przez rząd. Wśród nich jest siedzenie w domu w razie możliwości, unikanie tłumów, dbanie o siebie i utrzymywanie higi...


Inne artykuły

Jaki wideorejestrator kupić? Na co zwrócić uwagę przy wyborze?

Wszędobylskie technologie nie oszczędziły branży motoryzacyjnej – gadżety i komputery pokładowe stały się nieodzownym elementem nowoczesnych aut. Zwiększają one bezpieczeństwo i poprawiają komfort jazdy. Niektóre z nich posiadają także unikalne funkcje – przykładem są tutaj wideor...

Data publikacji: 19-03-2020

"Mam podpisaną umowę na kredyt hipoteczny, od której mogę jeszcze odstąpić. Co robić?"

"Mam podpisaną umowę na kredyt hipoteczny, od której mogę jeszcze odstąpić. Co robić?" Odpowiada "Koronawirus. Raport"

Data publikacji: 19-03-2020

Laboratorium PZH zamknięte. Jeden z pracowników z pozytywnym wynikiem testu na SARS-CoV-2

Laboratorium PZH zamknięte. Jeden z pracowników z pozytywnym wynikiem testu na SARS-CoV-2 Laboratorium diagnostyczne Narodowego Instytutu Zdrowia Publicznego - Państwowego Zakładu Higieny zawiesza działalność. U jednej z pracowniczek placówki wykryto koronawirusa SARS-CoV-2. Dyrektor instytutu zapewnia, że owa pracowniczka nie brała udziału w procesie diagnostyki COVID-19, a zamknięcie jednego laboratorium nie wpłynie znacząco na ten proces w skali całego kraju. O tym samym zapewnia rzecznik Ministerstwa Zdrowia Wojciech Andrusiewicz.

Data publikacji: 19-03-2020

Koronawirus. Europosłowie w samolocie z osobą, która mogła być zarażona

Europosłowie - Marek Belka i Włodzimierz Cimoszewicz - 5 marca podróżowali samolotem, na pokładzie którego mogła znajdować się osoba zarażona koronawirusem - dowiedział się nieoficjalnie Onet. Jak czytamy, Włodzimierz Cimoszewicz do tej pory nie ma żadnych objawów choroby, natomiast Marek Belka wykonał test na obecność koronawirusa. Jego wynik był negatywny.

Data publikacji: 19-03-2020

Borys Budka: Należy wprowadzić stan klęski żywiołowej

"Należy wprowadzić stan klęski żywiołowej, bowiem samorządy, administracja publiczna będą miały wówczas narzędzia do skutecznej walki z epidemią" - ocenił w środę szef PO Borys Budka. Jego zdaniem, propozycje rządu w walce z koronawirusem nie ratują polskich przedsiębiorców.

Data publikacji: 19-03-2020