Marina Łuczenko opowiedziała o epidemii i rozłące z mężem

W Polsce liczba zakażeń spowodowanych koronawirusem powoli zbliża się do 400 przypadków. W związku z aktualną sytuacją na świecie odwołano już prawie wszystkie wydarzenia masowe w tym Euro 2020, Eurowizję czy Festiwal Filmowy w Cannes. W ciągu ostatnich dni to Europa stała się epicentrum koro...


Inne artykuły

Rozmowy z mordercą: Taśmy Teda Bundy’ego

Sprawy kryminalne, morderstwa i śledztwa to tematy, które bardzo często pojawiają się w różnego rodzaju seriach dokumentalnych i produkcjach sensacyjnych. Tym razem mamy jednak okazję na zupełnie inne spojrzenie na sprawę Teda Bundy’ego – jednego z najgroźniejszych seryjnyc...

Data publikacji: 21-03-2020

Lekarze w kwarantannie, brakuje krwi, zabiegi odwoływane. Kto nas będzie leczył?

Lekarze w kwarantannie, brakuje krwi, zabiegi odwoływane. Kto nas będzie leczył? Olbrzymie problemy pracowników ochrony zdrowia. ("Fakty" TVN)

Data publikacji: 21-03-2020

WHO do młodych ludzi: nie jesteście niepokonani

WHO do młodych ludzi: nie jesteście niepokonani Dyrektor generalny Światowej Organizacji Zdrowia (WHO) w piątek ostrzegał.

Data publikacji: 21-03-2020

Minister zdrowia: W ciągu kilkunastu dni nawet 10 tys. zakażonych koronawirusem

- W najbliższych dniach będziemy mieli tysiąc lub dwa tysiące zakażonych koronawirusem. Natomiast w ciągu kilkunastu dni ta liczba może się zwiększyć do 10 tys. osób - uważa minister zdrowia Łukasz Szumowski.

Data publikacji: 21-03-2020

Stan epidemii w Polsce. Zmiany w rozporządzeniu o galeriach handlowych

W związku z epidemią koronawirusa od soboty 21 marca obowiązują zmiany w rozporządzeniu dotyczącym handlu w galeriach handlowych - poinformowało Ministerstwo Rozwoju.

Data publikacji: 21-03-2020