"Mam pomysł na Polskę"

"Mam pomysł na Polskę" Byłem najdłużej urzędującym ministrem obrony narodowej w historii i nikt nigdy nie zarzucał mi braku samodzielności - podkreślił w "Faktach po Faktach" Tomasz Siemoniak, który kandyduje w wyborach na przewodniczącego PO. Były szef MON zapewnił, że "ma pomysł na Polskę"


Inne artykuły

Grodzki "jest trzecią osobą w państwie, ma obowiązek upominać się o wartości europejskie"

Grodzki "jest trzecią osobą w państwie, ma obowiązek upominać się o wartości europejskie" Marszałek Senatu musi upominać się o przestrzeganie prawa europejskiego w Polsce - powiedział w "Kawie na ławę" szef klubu Koalicji Obywatelskiej Borys Budka, odnosząc się do planowanego spotkania Tomasza Grodzkiego z wiceprzewodniczącą Komisji Europejskiej w sprawie tak zwanej ustawy represyjnej wobec sędziów. Prezydencki minister Andrzej Dera przekonywał, że takie aktywności "uzgadnia się z Radą Ministrów".

Data publikacji: 06-01-2020

"Odpowiednia i symetryczna odpowiedź". Rosyjskie awangardy w gotowości bojowej

"Odpowiednia i symetryczna odpowiedź". Rosyjskie awangardy w gotowości bojowej Pierwszy pułk, uzbrojony w najnowszy, hipersoniczny system rakiet Awangard, osiągnął gotowość bojową - oznajmił w piątek minister obrony Rosji Siergiej Szojgu. Wcześniej prezydent Władimir Putin mówił, że "ta broń przyszłości jest w stanie pokonać zarówno obecną, jak i przyszłą obronę przeciwrakietową".

Data publikacji: 06-01-2020

Twórca strategicznego sowieckiego bombowca nie żyje

Twórca strategicznego sowieckiego bombowca nie żyje Był nazywany "ojcem" radzieckiego bombowca strategicznego Tu-160. Konstruktor Walentin Blizniuk, który kierował pracami nad stworzeniem tego samolotu, zmarł wwieku 91 lat - podały agencje Interfax i RIA Nowosti.

Data publikacji: 06-01-2020

Lokalizacja telefonu komórkowego po numerze

Jak namierzyć telefon komórkowy ? To ostatnimi czasy najczęściej pojawiające się pytanie. W tym artykule postaramy się pokazać Ci jak działa lokalizator telefonu komórkowego i jak można go namierzyć bez wiedzy i zgody właściciela

Data publikacji: 06-01-2020

Sołtys wsi Naczysławki pobił partnerkę. Widać jak okłada ją pięściami i krzesłem

Nie wszyscy podczas imprez potrafią się dobrze bawić bez alkoholu. Ale wiele osób potrafi być spokojnymi ludźmi nawet po wypiciu kilku trunków. Nie można tego powiedzieć o sołtysie wsi Naczysławki, który podczas imprezy urodzinowej swojej matki przeszedł samego siebie. Nie spodziewał się zapewne że wideo z tego incydentu trafi do mediów, a wszyscy będą ciągle mówić o tym, co zrobił. A co dalej stało się z sołtysem?

Data publikacji: 06-01-2020