"Mam podpisaną umowę na kredyt hipoteczny, od której mogę jeszcze odstąpić. Co robić?"

"Mam podpisaną umowę na kredyt hipoteczny, od której mogę jeszcze odstąpić. Co robić?" Odpowiada "Koronawirus. Raport"


Inne artykuły

Laboratorium PZH zamknięte. Jeden z pracowników z pozytywnym wynikiem testu na SARS-CoV-2

Laboratorium PZH zamknięte. Jeden z pracowników z pozytywnym wynikiem testu na SARS-CoV-2 Laboratorium diagnostyczne Narodowego Instytutu Zdrowia Publicznego - Państwowego Zakładu Higieny zawiesza działalność. U jednej z pracowniczek placówki wykryto koronawirusa SARS-CoV-2. Dyrektor instytutu zapewnia, że owa pracowniczka nie brała udziału w procesie diagnostyki COVID-19, a zamknięcie jednego laboratorium nie wpłynie znacząco na ten proces w skali całego kraju. O tym samym zapewnia rzecznik Ministerstwa Zdrowia Wojciech Andrusiewicz.

Data publikacji: 19-03-2020

Koronawirus. Europosłowie w samolocie z osobą, która mogła być zarażona

Europosłowie - Marek Belka i Włodzimierz Cimoszewicz - 5 marca podróżowali samolotem, na pokładzie którego mogła znajdować się osoba zarażona koronawirusem - dowiedział się nieoficjalnie Onet. Jak czytamy, Włodzimierz Cimoszewicz do tej pory nie ma żadnych objawów choroby, natomiast Marek Belka wykonał test na obecność koronawirusa. Jego wynik był negatywny.

Data publikacji: 19-03-2020

Borys Budka: Należy wprowadzić stan klęski żywiołowej

"Należy wprowadzić stan klęski żywiołowej, bowiem samorządy, administracja publiczna będą miały wówczas narzędzia do skutecznej walki z epidemią" - ocenił w środę szef PO Borys Budka. Jego zdaniem, propozycje rządu w walce z koronawirusem nie ratują polskich przedsiębiorców.

Data publikacji: 19-03-2020

"Nigdy w historii nie trzeba było wprowadzać takich działań, żeby ratować gospodarkę"

- Nigdy w naszej historii tego typu działań nie trzeba było wprowadzać dla polskiej gospodarki, żeby ją ratować - tłumaczy Piotr Arak, Dyrektor Polskiego Instytutu Ekonomicznego, komentując tarczę antykryzysową przedstawioną przez rząd.

Data publikacji: 19-03-2020

Polskiej gospodarce grozi recesja? "Nasze modele tego nie zakładają"

Prognozy Narodowego Banku Polskiego nie zakładają wejścia polskiej gospodarki w recesję - podkreślił prezes Adam Glapiński. Ocenił, że wzrost gospodarczy spowolni, ale nawet w najgorszym przypadku nie spadnie poniżej 1,6 proc.

Data publikacji: 19-03-2020