Licznik cofnięto o ponad 46 tysięcy kilometrów. Podejrzenie popełnienia przestępstwa

Licznik cofnięto o ponad 46 tysięcy kilometrów. Podejrzenie popełnienia przestępstwa Od 1 stycznia 2020 roku obowiązuje nowy przepis dotyczący kontroli drogowych.


Inne artykuły

"Ci ludzie potrzebują picia z nimi herbaty w zimną noc"

"Ci ludzie potrzebują picia z nimi herbaty w zimną noc" Europoseł Bartosz Arłukowicz, jeden z sześciu kandydatów na przewodniczącego Platformy Obywatelskiej w "Faktach po Faktach".

Data publikacji: 04-01-2020

Śmiertelne pobicie 38-latka we wsi Bzite. Zbigniew Ziobro zleca apelację

"Wydałem polecenie skierowania apelacji na niekorzyść sprawców do sądu wyższej instancji w kierunku zmiany oceny prawnej czynu, z pobicia ze skutkiem śmiertelnym na zabójstwo" - poinformował w piątek minister sprawiedliwości Zbigniew Ziobro. Chodzi o wyrok pięciu i czterech lata więzienia dla sprawców śmiertelnego pobicia 38-latka, który jadąc autem ochlapał błotem jednego z nich.

Data publikacji: 04-01-2020

​Nie żyje ilustrator Bogusław Polch

Zmarł Bogusław Polch - polski rysownik komiksowy, grafik i ilustrator, znany z komiksowych serii "Wiedźmin", "Funky Koval" i "Kapitan Żbik" - podała w piątek na Facebooku "Nowa Fantastyka".

Data publikacji: 04-01-2020

Rynki reagują na atak USA. Kurs franka najwyższy od miesięcy

Waluty tzw. bezpiecznego schronienia, takie jak japoński jen i frank szwajcarski, osiągnęły w piątek najwyższe od kilku miesięcy notowania po amerykańskich nalotach na lotnisko w Bagdadzie, w których zginęli irański generał i jeden z dowódców irackiej milicji - podała agencja Reutera. Wzrosty rzędu ok. 3,5 proc. odnotowały również notowania ropy naftowej.

Data publikacji: 04-01-2020

Kolejne prywatne pociągi Leo Express. Jest zgoda na połączenie Praga-Katowice-Warszawa-Terespol

Urząd Transportu Kolejowego zgodził się, aby czeska firma Leo Express uruchomiła po cztery pary pociągów dziennie z Terespola do Pragi. Po drodze będą stawać m.in. w Warszawie i na Śląsku. PKP Intercity obawia się obniżenia przychodów i tego, że na zagrożonych trasach będzie musiała zmniejszyć ceny biletów i skierować tam zmodernizowane wagony.

Data publikacji: 04-01-2020