Leszek Stanek poinformował fanów o śmierci swojego psa - Vaderka

Kilka lat temu aktor i wokalista, Leszek Stanek, postanowił przygarnąć do swojego domu uroczego psa o imieniu Vaderek. Nie był to przypadkowy dobór imienia – piesek bowiem faktycznie nieco przypominał bohatera z „Gwiezdnych Wojen”. Od tego czasu byli nierozłączni, nawiązali...


Inne artykuły

Sniper Ghost Warrior Contracts - wymagania sprzętowe

Od lat jednym z ulubionych gatunków gier całej spoleczności miłośników wirtualnej rozrywki są strzelanki. Podawane w najróżniejszych formach, odsłonach i modelach rozrywki. W aspekcie grywalności królują obecnie strzelanki sieciowe, w których gracze mają okazję spr...

Data publikacji: 07-02-2020

Kolejne starcie Pelosi z Trumpem

Kolejne starcie Pelosi z Trumpem Pelosi zapewniła, że modli się za Trumpa, który "zboczył z toru".

Data publikacji: 07-02-2020

Po dniu sprzecznych informacji szpital potwierdza: lekarz, który ostrzegał przed koronawirusem, nie żyje

Po dniu sprzecznych informacji szpital potwierdza: lekarz, który ostrzegał przed koronawirusem, nie żyje 34-letni okulista Li Wenliang w grudniu próbował ostrzec innych lekarzy przed tajemniczą chorobą. Miał z tego powodu kłopoty, grożono mu odpowiedzialnością karną. 30 stycznia okazało się, że sam padł ofiarą koronawirusa. W czwartek chińskie media poinformowały, że zmarł, wkrótce potem jednak zmieniły wersję i zapewniały, iż walka o jego życie wciąż trwa. Po kilku godzinach niepewności informację o jego śmierci przekazał szpital, w którym leczono 34-latka.

Data publikacji: 07-02-2020

Senat za nowelizacją ustawy dotyczącej waloryzacji emerytur i rent bez poprawek

Od marca emerytury i renty wzrosną o co najmniej 70 zł brutto. Najniższe wyniosą 1200 zł brutto – tak przewiduje nowelizacja ustawy, którą przyjął Senat. W związku z nią wzrośnie z 1600 zł do 1700 zł także próg dochodowy przy świadczeniu dla osób niesamodzielnych.

Data publikacji: 07-02-2020

Wiceminister Wójcik o złagodzeniu wyroku dla Steve'a V. za śmierć 3-latka: Jestem w szoku

Jak słyszę to, co mówi sędzia, to jestem w szoku - tak wiceminister sprawiedliwości Michał Wójcik mówił w czwartek o wyroku Sądu Apelacyjnego w Łodzi, i o uzasadnieniu sędziego, który obniżył karę dla Steve'a V. za śmierć 3-latka z 25 na 15 lat więzienia.

Data publikacji: 07-02-2020