Lady Gaga opowiedziała w rozmowie z Winfrey o mrocznej przeszłości i zdrowiu psychicznym

Dla wielu osób Lady Gaga jest prawdziwą ikoną muzyki pop. Chociaż nieco ekscentryczna – naprawdę doskonale śpiewa, a dodatkowo ma również talent aktorski, o czym przekonaliśmy się w filmie „Narodziny gwiazdy”. Niewiele osób wie, że Gaga przeżyła w swoim życiu naprawdę wiele krzywd, które odcisnęły piętno na jej życiu. Jedno z takich zdarzeń miało miejsce wtedy, kiedy artystka miała 19 lat i stała przed drzwiami do wielkiej kariery.


Inne artykuły

Harry i Meghan: Chcemy być niezależni. Rezygnujemy z pełnienia ważnych ról

Harry i Meghan: Chcemy być niezależni. Rezygnujemy z pełnienia ważnych ról Zamierzają pracować i stać się niezależni finansowo.

Data publikacji: 09-01-2020

Atak rakietowy na Zieloną Strefę w Bagdadzie

Atak rakietowy na Zieloną Strefę w Bagdadzie Spadły dwie lub trzy rakiety typu Katiusza.

Data publikacji: 09-01-2020

Niespokojnie na Bliskim Wschodzie. Gen. Piotrowski: Polskie wojsko w Iraku gotowe

"Polskie wojsko w Iraku jest gotowe na scenariusz działania adekwatny do zagrożeń i zaistniałej sytuacji" - podkreślił w środę Dowódca Operacyjny Rodzajów Sił Zbrojnych generał Tomasz Piotrowski.

Data publikacji: 09-01-2020

Dzik zaatakował w Krakowie. Zwierzę zostanie poddane badaniom

Dzik, który w środę w pobliżu ulicy Jagodowej w Krakowie zaatakował trzy osoby, został uśpiony i przewieziony do Zakładu Higieny Weterynaryjnej, gdzie będzie zbadany pod kątem wścieklizny i innych chorób - podała policja.

Data publikacji: 09-01-2020

Gazociąg na dnie Morza Czarnego. Erdogan i Putin uruchomili "Turecki Potok"

Przywódcy Turcji i Rosji, Recep Tayyip Erdogan i Władimir Putin zainaugurowali w środę gazociąg Turecki Potok, biegnący z Rosji do europejskiej części Turcji po dnie Morza Czarnego. W uroczystości uczestniczyli też: premier Bułgarii Bojko Borisow i prezydent Serbii Aleksandr Vuczić.

Data publikacji: 09-01-2020