Kupiłeś bilet długookresowy i teraz z niego nie korzystasz? Możesz go zawiesić

Kupiłeś bilet długookresowy i teraz z niego nie korzystasz? Możesz go zawiesić Pasażerowie, którzy zrezygnowali na czas zagrożenia epidemicznego z podróży komunikacją miejską, mogą zwrócić się z wnioskiem o zawieszenie biletu długookresowego.


Inne artykuły

Izolacja w pogotowiu. Jedna załoga wciąż czeka na wyniki

Izolacja w pogotowiu. Jedna załoga wciąż czeka na wyniki "Jesteśmy traktowani jak bydło. Mamy karetkę, gdzie mamy żyć do 8 rano. Pozostawieni sami sobie" - pisali ratownicy medyczni z Warszawy. Po kontakcie z pacjentem, który trafił na badania pod kątem obecności koronawirusa, musieli czekać na wyniki pacjenta w samochodzie. W podobnej sytuacji wciąż jest załoga jednej karetki.

Data publikacji: 18-03-2020

Co z ojcami, którzy płacą alimenty, a stracili dochód? Odpowiada "Koronawirus. Raport"

Co z ojcami, którzy płacą alimenty, a stracili dochód? Odpowiada "Koronawirus. Raport" Co w sytuacji, kiedy zapłaciło się zaliczkę za zagraniczną wycieczkę, jeśli nie dojdzie ona do skutku? Czy trzeba dopłacić resztę, żeby później ubiegać się zwrot całej sumy? Czy pracodawca może zlecić dłuższy czas pracy w związku z walką z koronawirusem? Na wasze pytania odpowiadał we wtorek w programie "Koronawirus. Raport" adwokat Piotr Kaszewiak.

Data publikacji: 18-03-2020

Kasia Cichopek i Marcin Hakiel pokazali swoje dzieci! Internauci zachwyceni

Kasia Cichopek jest jedną z najpopularniejszych aktorek, które pojawiają się w serialu „M jak miłość”. Tak, jak w serialu, tak i w życiu jest szczęśliwą mężatką. Jest również mamą Heleny i Adama. Jej mąż jest osobą publiczną – w końcu to z nim wytańczyła sobie pierwsz...

Data publikacji: 18-03-2020

Call of Duty: Warzone - wymagania sprzętowe

Wydawałoby się, że tryb battle royale ma najlepsze już za sobą – przeminął bezpowrotnie okres rozkwitu takich hitów jak PUBG czy Fortnite. 10 marca 2020 roku na rynku pojawiła się jednak darmowa produkcja, która postanowiła nieco namieszać w tej gałęzi wirtualnej rozrywki. Call o...

Data publikacji: 18-03-2020

Załamanie na Wall Street. Najgorsza sesja od 1987 roku

Załamanie na Wall Street. Najgorsza sesja od 1987 roku Złe nastroje jeszcze pogorszyły słowa prezydenta Trumpa.

Data publikacji: 18-03-2020