Krzysztof Piątek zostanie sprzedany do Aston Villi za 30 milionów euro?

Ceniony dziennikarz Gianluca Di Marzio poinformował, że we wtorek, w Mediolanie, doszło do spotkania szefów dwóch drużyn – Aston Villi, a także AC Milanu. Podkreśla, że to nie są plotki, a mocne fakty, które ciężko podważyć. A kiedy pojawia się coś takiego, to może oznaczać jedno – być może niebawem dojdzie do transferu. I to nie byle jakiego. Aston Villa zaproponowała za wykupienie Piątka 30 milionów euro.


Inne artykuły

Lady Gaga opowiedziała w rozmowie z Winfrey o mrocznej przeszłości i zdrowiu psychicznym

Dla wielu osób Lady Gaga jest prawdziwą ikoną muzyki pop. Chociaż nieco ekscentryczna – naprawdę doskonale śpiewa, a dodatkowo ma również talent aktorski, o czym przekonaliśmy się w filmie „Narodziny gwiazdy”. Niewiele osób wie, że Gaga przeżyła w swoim życiu naprawdę wiele krzywd, które odcisnęły piętno na jej życiu. Jedno z takich zdarzeń miało miejsce wtedy, kiedy artystka miała 19 lat i stała przed drzwiami do wielkiej kariery.

Data publikacji: 09-01-2020

Harry i Meghan: Chcemy być niezależni. Rezygnujemy z pełnienia ważnych ról

Harry i Meghan: Chcemy być niezależni. Rezygnujemy z pełnienia ważnych ról Zamierzają pracować i stać się niezależni finansowo.

Data publikacji: 09-01-2020

Atak rakietowy na Zieloną Strefę w Bagdadzie

Atak rakietowy na Zieloną Strefę w Bagdadzie Spadły dwie lub trzy rakiety typu Katiusza.

Data publikacji: 09-01-2020

Niespokojnie na Bliskim Wschodzie. Gen. Piotrowski: Polskie wojsko w Iraku gotowe

"Polskie wojsko w Iraku jest gotowe na scenariusz działania adekwatny do zagrożeń i zaistniałej sytuacji" - podkreślił w środę Dowódca Operacyjny Rodzajów Sił Zbrojnych generał Tomasz Piotrowski.

Data publikacji: 09-01-2020

Dzik zaatakował w Krakowie. Zwierzę zostanie poddane badaniom

Dzik, który w środę w pobliżu ulicy Jagodowej w Krakowie zaatakował trzy osoby, został uśpiony i przewieziony do Zakładu Higieny Weterynaryjnej, gdzie będzie zbadany pod kątem wścieklizny i innych chorób - podała policja.

Data publikacji: 09-01-2020