Krzysztof Leski nie żyje. Podejrzewany o zabójstwo w rękach policji

Krzysztof Leski nie żyje. Podejrzewany o zabójstwo w rękach policji Znany dziennikarz prasowy i telewizyjny Krzysztof Leski nie żyje, padł ofiarą zabójstwa. Domniemany sprawca najprawdopodobniej sam się zgłosił na policję, został zatrzymany - dowiedział się tvn24.pl.


Inne artykuły

"Odpowiednia i symetryczna odpowiedź". Rosyjskie awangardy w gotowości bojowej

"Odpowiednia i symetryczna odpowiedź". Rosyjskie awangardy w gotowości bojowej Pierwszy pułk, uzbrojony w najnowszy, hipersoniczny system rakiet Awangard, osiągnął gotowość bojową - oznajmił w piątek minister obrony Rosji Siergiej Szojgu. Wcześniej prezydent Władimir Putin mówił, że "ta broń przyszłości jest w stanie pokonać zarówno obecną, jak i przyszłą obronę przeciwrakietową".

Data publikacji: 08-01-2020

Twórca strategicznego sowieckiego bombowca nie żyje

Twórca strategicznego sowieckiego bombowca nie żyje Był nazywany "ojcem" radzieckiego bombowca strategicznego Tu-160. Konstruktor Walentin Blizniuk, który kierował pracami nad stworzeniem tego samolotu, zmarł wwieku 91 lat - podały agencje Interfax i RIA Nowosti.

Data publikacji: 08-01-2020

"Wiedźmin" - opis serialu, fabuła, zwiastun serialu Netflixa

„Wiedźmin” to serial, który opowiada o Geraltcie z Rivii – jest to zmutowany łowca potworów, który nieustannie szuka swojego miejsca na świecie. Historia, która powstała w oparciu o kultową sagę fantasy Andrzeja Sapkowskiego. W tym świecie to ludzie bywają gorsi od potworów.

Gatunek: fantasy, przygodowy
Rok produkcji: 2019
Reżyser: Alik Sakharov
Scenariusz: Lauren Schmidt
Platforma: Netflix

Data publikacji: 08-01-2020

30-letnia kobieta wyprała swoje 5-letnie dziecko w pralce

Do niewyobrażalnej sytuacji doszło w stanie Indiana, w USA. 30-letnia kobieta włożyła swojego 5-letniego syna do pralki, a następnie uruchomiła maszynę. Nie przyznaje się jednak do ani jednego zarzutu. Nikt nie spodziewałby się bestialstwa po matce – w końcu każde dziecko kocha ją bezgranicznie. Jest swego rodzaju autorytetem i pierwszą, wielką miłością syna czy córki. Dlatego dziwi, że matka mogła to zrobić swojemu synowi.

Data publikacji: 08-01-2020

Stoltenberg: Amerykanie wyjaśnili, dlaczego dokonali ataku

Stoltenberg: Amerykanie wyjaśnili, dlaczego dokonali ataku Sekretarz generalny NATO zwołał w trybie pilnym posiedzenie Rady Północnoatlantyckiej.

Data publikacji: 08-01-2020