Koronawirus w Polsce. Mapa zakażeń - 7 osób nie żyje, 634 potwierdzone przypadki

Koronawirus w Polsce. Mapa zakażeń - 7 osób nie żyje, 634 potwierdzone przypadki W niedzielę wieczorem Ministerstwo Zdrowia poinformowało o kolejnych siedmiu potwierdzonych zakażeniach koronawirusem SARS-CoV-2. Łącznie tego dnia zachorowanie potwierdzono u 98 osób. W niedzielę resort informował również o dwóch osobach, które zmarły. Od początku epidemii w Polsce zanotowano 634 przypadki zakażenia koronawirusem. Dane w artykule są na bieżąco aktualizowane.


Inne artykuły

"Rzeczywisty obraz sytuacji może przysłaniać wciąż niedostateczna liczba wykonywanych testów"

"Rzeczywisty obraz sytuacji może przysłaniać wciąż niedostateczna liczba wykonywanych testów" Mamy w tej chwili zatory w prawie wszystkich laboratoriach. Dzisiaj w Warszawie czekamy już trzecią dobę na wyniki jednej z pacjentek, która leży w izolatce - mówił w "Debacie Faktów: Koronawirus" w TVN24 doktor Paweł Grzesiowski, immunolog i ekspert ds. zakażeń. Goście programu dyskutowali też o wyborach prezydenckich zaplanowanych na 10 maja, gospodarce, sytuacji w Chinach i wpływie epidemii na naszą psychikę.

Data publikacji: 23-03-2020

Sami albo w parach. Nowe ograniczenia dla obywateli w Niemczech

Sami albo w parach. Nowe ograniczenia dla obywateli w Niemczech Kanclerz Niemiec Angela Merkel ogłosiła w niedzielę nowe zasady obowiązujące w Niemczech w związku z epidemią koronawirusa. Na ulicach miast osoby niebędące członkami tej samej rodziny mogą się spotykać najwyżej w parach i utrzymywać półtora metra odstępu. Zamknięte - z wyłączeniem jedzenia na wynos - muszą być restauracje. Niedostępne będzie także wiele innych usług.

Data publikacji: 23-03-2020

Viola Kołakowska i jej kampania dezinformacyjna o koronawirusie na Instagramie

Viola Kołakowska bije ostatnio wszystkich na głowę w kwestii wypowiedzi o koronawirusie. Zaczęło się od szerokiego komentowania w mediach społecznościowych postawy innych ludzi, którzy wykupowali środki czystości i papier toaletowy ze sklepów. Teraz postanowiła pójść krok dalej...

Data publikacji: 23-03-2020

Michał Wiśniewski o koronawirusie: „Teraz możemy się sprawdzić, na ile nas stać”

Epidemia koronawirusa w dużej mierze zmieniła nasze dotychczasowe życie. Mieszkańcy wielu krajów stracili pełną swobodę przemieszczania się, musieli też zawiesić niektóre ze swoich codziennych aktywności. Szczególnie nowe ograniczenia odczuli artyści – pozamykano teatry, w...

Data publikacji: 23-03-2020

Transmisja niedzielnej mszy świętej w tvn24.pl

Transmisja niedzielnej mszy świętej w tvn24.pl Zapraszamy do uczestnictwa w nabożeństwie od godz. 11.

Data publikacji: 23-03-2020