Kasia Cichopek i Marcin Hakiel pokazali swoje dzieci! Internauci zachwyceni

Kasia Cichopek jest jedną z najpopularniejszych aktorek, które pojawiają się w serialu „M jak miłość”. Tak, jak w serialu, tak i w życiu jest szczęśliwą mężatką. Jest również mamą Heleny i Adama. Jej mąż jest osobą publiczną – w końcu to z nim wytańczyła sobie pierwsz...


Inne artykuły

Call of Duty: Warzone - wymagania sprzętowe

Wydawałoby się, że tryb battle royale ma najlepsze już za sobą – przeminął bezpowrotnie okres rozkwitu takich hitów jak PUBG czy Fortnite. 10 marca 2020 roku na rynku pojawiła się jednak darmowa produkcja, która postanowiła nieco namieszać w tej gałęzi wirtualnej rozrywki. Call o...

Data publikacji: 17-03-2020

Załamanie na Wall Street. Najgorsza sesja od 1987 roku

Załamanie na Wall Street. Najgorsza sesja od 1987 roku Złe nastroje jeszcze pogorszyły słowa prezydenta Trumpa.

Data publikacji: 17-03-2020

Koronawirus u ministra środowiska. Michał Woś: mój test dał wynik pozytywny

Koronawirus u ministra środowiska. Michał Woś: mój test dał wynik pozytywny Ryzyko zakażenia najważniejszych osób w państwie jest dość niskie - ocenił w "Faktach po Faktach" wiceszef MSZ Marcin Przydacz.

Data publikacji: 17-03-2020

Tragedia w kopalni w Bytomiu. Nie żyje 41-letni górnik

​Nie żyje 41-letni górnik przysypany skałami stropowymi w kopalni Bobrek w Bytomiu - podała grupa Węglokoks, do której należy zakład. Po ponad dziesięciu godzinach akcji ratownicy wydostali jego ciało z miejsca zawału.

Data publikacji: 17-03-2020

Koronawirus w Polsce: Czwarta ofiara to 67-letni mężczyzna

W szpitalu w Łańcucie (Podkarpackie) zmarł 67-letni mężczyzna zarażony koronawirusem. To czwarta ofiara w kraju. Mężczyzna od początku był w stanie ciężkim i miał choroby współistniejące - poinformowała PAP w poniedziałek wieczorem rzeczniczka prasowa wojewody podkarpackiego Małgorzata Waksmundzka-Szarek.

Data publikacji: 17-03-2020