Kamil Stoch o powrocie do starych błędów: „Muszę odłożyć ambicję na bok”

Turniej Czterech skoczni nie był dla Kamila Stocha łaskawy. Jeszcze niedawno wyszedł zwycięsko z zawodów w Engelbergu w Szwajcarii i wszystko wskazywało, że będzie miał coraz lepsze wyniki. Jednak późniejsze zawody w Obersdorfie i Garmisch-Partenkirchen zafundowały mu już tylko dwie 19. pozycje. Stoch przyznał podczas dnia medialnego na Turnieju Czterech Skoczni, że spotkało go bolesne rozczarowanie tą sytuacją:

Wydaje mi się, że trochę inaczej nastawiłem się do Turnieju Czterech Skoczni. Przez to zderzyłem się z inną rzeczywistością. Nie tego się spodziewałem. Nie czuje się jednak zły czy sfrustrowany. Teraz wiem, że muszę odłożyć ambicję na bok i skoncentrować się na tym co trzeba poprawić.


Inne artykuły

Zoe Kravitz pokazała zdjęcia ze swojego ślubu! Dlaczego opublikowała je dopiero teraz?

Wprawdzie ślub gwiazdy „Wielkich kłamstewek” odbył się 29 czerwca, ale z pewnego powodu dopiero teraz postanowiła podzielić się ze światem fotografiami z tego ważnego wydarzenia. Uroczystość odbyła się we Francji, w imponującej XVIII-wiecznej posiadłości Lenny'ego Kravitza, składającej się z trzech pięter wyposażonych w osiem sypialni i wokół której rozpościera się piękny ogród. W takim wystawnym otoczeniu Zoe Kravitz po ponad roku od zaręczyn poślubiła aktora Karla Glusmana, znanego między innymi z głośnego filmu, pt. „Zwierzęta nocy”.

Data publikacji: 04-01-2020

Licznik cofnięto o ponad 46 tysięcy kilometrów. Podejrzenie popełnienia przestępstwa

Licznik cofnięto o ponad 46 tysięcy kilometrów. Podejrzenie popełnienia przestępstwa Od 1 stycznia 2020 roku obowiązuje nowy przepis dotyczący kontroli drogowych.

Data publikacji: 04-01-2020

"Ci ludzie potrzebują picia z nimi herbaty w zimną noc"

"Ci ludzie potrzebują picia z nimi herbaty w zimną noc" Europoseł Bartosz Arłukowicz, jeden z sześciu kandydatów na przewodniczącego Platformy Obywatelskiej w "Faktach po Faktach".

Data publikacji: 04-01-2020

Śmiertelne pobicie 38-latka we wsi Bzite. Zbigniew Ziobro zleca apelację

"Wydałem polecenie skierowania apelacji na niekorzyść sprawców do sądu wyższej instancji w kierunku zmiany oceny prawnej czynu, z pobicia ze skutkiem śmiertelnym na zabójstwo" - poinformował w piątek minister sprawiedliwości Zbigniew Ziobro. Chodzi o wyrok pięciu i czterech lata więzienia dla sprawców śmiertelnego pobicia 38-latka, który jadąc autem ochlapał błotem jednego z nich.

Data publikacji: 04-01-2020

​Nie żyje ilustrator Bogusław Polch

Zmarł Bogusław Polch - polski rysownik komiksowy, grafik i ilustrator, znany z komiksowych serii "Wiedźmin", "Funky Koval" i "Kapitan Żbik" - podała w piątek na Facebooku "Nowa Fantastyka".

Data publikacji: 04-01-2020