Jest nowy rekord. Na koncie WOŚP ponad 115 milionów złotych

Jest nowy rekord. Na koncie WOŚP ponad 115 milionów złotych 115 362 894 złote - tyle wyniosła deklarowana kwota na koniec 28. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. To nowy rekord, udało się zebrać ponad 20 milionów więcej niż rok temu. Ostateczną kwotę poznamy 8 marca.


Inne artykuły

Michał Wiśniewski w śniadaniówce odniósł się do plotek o swoim piątym ślubie

Michał Wiśniewski jest osobowością dość… kontrowersyjną. Wszystko rozbija się o niektóre jego wypowiedzi, zachowania, a przede wszystkim – o jego kochliwość. W ciągu 26 lat swojej kariery zdążył już czterokrotnie pobrać się i rozwieść. Niedawno rozpadło się jego małżeństwo z Dominiką Tajner, z którą pobrał się w 2012 roku. W zasadzie postawił ją wtedy przed faktem dokonanym. Oboje zmuszeni byli przez to zmienić swoje tatuaże, które wzajemnie sobie zrobili.

Data publikacji: 13-01-2020

Zabójstwo w szpitalu. Najpierw zabił 90-latka, a potem zaatakował pielęgniarkę

Zabójstwo w jednej z placówek medycznych w Gdańsku. Policja w piątek zatrzymała mężczyznę, który podejrzewany jest o zabójstwo jednego z pacjentów, który przebywał z nim na jednym oddziale, w szpitalu na gdańskiej Zaspie. Jak się okazuje – przed ucieczką zdążył zaatakować także pielęgniarkę. Na szczęście dość szybko udało się funkcjonariuszom złapać zbiega ze szpitala. Co wiadomo o tej tragedii, która rozegrała się w Gdańsku?

Data publikacji: 13-01-2020

"20 do 30 lat i naprawdę będziemy mieszkać w piekarniku"

"20 do 30 lat i naprawdę będziemy mieszkać w piekarniku" Klimat się zmienia i mamy niewiele czasu, by próbować to powstrzymać. ("Fakty" TVN)

Data publikacji: 13-01-2020

Turniej olimpijski bez polskich siatkarek. Pięć meczboli na nic

Turniej olimpijski bez polskich siatkarek. Pięć meczboli na nic To prawie trzygodzinne widowisko zostanie zapamiętane na długo.

Data publikacji: 13-01-2020

Marszałek Grodzki zwrócił się do prezydenta: Jestem do dyspozycji

Marszałek Senatu Tomasz Grodzki zwrócił się do prezydenta w sprawie ustaw sądowych. "Chętnie bym przyszedł do Pałacu, aby w gronie ekspertów obu stron podyskutować" - napisał na Twitterze.

Data publikacji: 13-01-2020