Irańskie media: czarne skrzynki odnalezione, Teheran nie wyda ich Boeingowi

Irańskie media: czarne skrzynki odnalezione, Teheran nie wyda ich Boeingowi Samolot, który rozbił się tuż po starcie z lotniska Imama Chomeiniego w Teheranie, był nowy i w dobrym stanie; przegląd techniczny przeszedł zaledwie dwa dni temu - oświadczyły Międzynarodowe Linie Lotnicze Ukrainy (MAU), do których należał boeing 737. Przewoźnik zawiesił na czas nieokreślony połączenia ze stolicą Iranu. Irańskie źródła doniosły o odnalezieniu obu czarnych skrzynek.


Inne artykuły

Amerykanie w dziesięć minut poderwali 52 myśliwce F-35

Amerykanie w dziesięć minut poderwali 52 myśliwce F-35 W ramach "Marszu słoni" w poniedziałek armia Stanów Zjednoczonych poderwała w powietrze 52 myśliwce F-35 Lightning II. Samoloty wystartowały z lotniska bazy wojskowej Hill w stanie Utah w ciągu 10 minut - podało dowództwo 388. skrzydła US Air Force.

Data publikacji: 09-01-2020

Student, który mieszkał w Manchesterze, dopuścił się ponad 136 gwałtów na mężczyznach

To, co działo się w Wielkiej Brytanii to prawdziwy szok. 36-letni student studiów doktoranckich, Reynhard Sinaga, został skazany przez sąd w Manchesterze na dożywocie po tym, jak potwierdzono, że dopuścił się około 136 gwałtów. Przez prokuraturę został nawet nazwany „jednym z najbardziej masowych gwałcicieli w historii Wielkiej Brytanii”. Wszystko wskazuje na to, że udowodnione gwałty to nie wszystkie, których dopuścił się student. Szacuje się, że przestępstw było dużo więcej.

Data publikacji: 09-01-2020

Paweł Królikowski nadal w szpitalu. Żona poinformowała o jego stanie

Paweł Królikowski jakiś czas temu przeszedł skomplikowaną operację. Nie zrezygnował jednak z obowiązków zawodowych, ale w „Twoja twarz brzmi znajomo” mówił zdecydowanie mniej i nie zrezygnował z kapelusza. Aktor trafił przed świętami Bożego Narodzenia do szpitala, gdzie przebywa, na oddziela neurochirurgii, po dziś dzień. Fani „Kusego” z serialu „Ranczo” są bardzo zaniepokojeni jego stanem. Zastanawiają się dlaczego aktor nie wrócił do domu na święta i jak bardzo poważny jest jego stan.

Data publikacji: 09-01-2020

Premier i prezes PiS spotkali się z Viktorem Orbanem

Premier i prezes PiS spotkali się z Viktorem Orbanem Wśród tematów rozmów były wspólne działania PiS i Fidesz w polityce europejskiej.

Data publikacji: 09-01-2020

Pożar na parkingu przy lotnisku. Z powodu gęstego dymu odwołano loty

Pożar na parkingu przy lotnisku. Z powodu gęstego dymu odwołano loty Kilkaset aut spłonęło.

Data publikacji: 09-01-2020