Harry i Meghan: Chcemy być niezależni. Rezygnujemy z pełnienia ważnych ról

Harry i Meghan: Chcemy być niezależni. Rezygnujemy z pełnienia ważnych ról Zamierzają pracować i stać się niezależni finansowo.


Inne artykuły

Atak rakietowy na Zieloną Strefę w Bagdadzie

Atak rakietowy na Zieloną Strefę w Bagdadzie Spadły dwie lub trzy rakiety typu Katiusza.

Data publikacji: 09-01-2020

Niespokojnie na Bliskim Wschodzie. Gen. Piotrowski: Polskie wojsko w Iraku gotowe

"Polskie wojsko w Iraku jest gotowe na scenariusz działania adekwatny do zagrożeń i zaistniałej sytuacji" - podkreślił w środę Dowódca Operacyjny Rodzajów Sił Zbrojnych generał Tomasz Piotrowski.

Data publikacji: 09-01-2020

Dzik zaatakował w Krakowie. Zwierzę zostanie poddane badaniom

Dzik, który w środę w pobliżu ulicy Jagodowej w Krakowie zaatakował trzy osoby, został uśpiony i przewieziony do Zakładu Higieny Weterynaryjnej, gdzie będzie zbadany pod kątem wścieklizny i innych chorób - podała policja.

Data publikacji: 09-01-2020

Gazociąg na dnie Morza Czarnego. Erdogan i Putin uruchomili "Turecki Potok"

Przywódcy Turcji i Rosji, Recep Tayyip Erdogan i Władimir Putin zainaugurowali w środę gazociąg Turecki Potok, biegnący z Rosji do europejskiej części Turcji po dnie Morza Czarnego. W uroczystości uczestniczyli też: premier Bułgarii Bojko Borisow i prezydent Serbii Aleksandr Vuczić.

Data publikacji: 09-01-2020

Premier w Berlinie: jesteśmy na ustach światowego i niemieckiego biznesu

- Zależy nam na tym, by w Polsce pojawiło się jak najwięcej innowacyjnych projektów, zwłaszcza projektów greenfield, czyli od nowa stawianych fabryk - powiedział w środę w Berlinie premier Mateusz Morawiecki podczas kongresu ekonomicznego, organizowanyego przez koncern medialny Axel Springer. Szef polskiego rządu mówił o sukcesach polskiej gospodarki i zachęcał do inwestowania.

Data publikacji: 09-01-2020