Gwyneth Paltrow i jej świeczka o nazwie "to pachnie jak moja wagina"

Kto z nas chociaż raz nie słyszał nazwiska Paltrow? Dała się poznać przede wszystkim jako jedna z najbardziej „odklejonych” od rzeczywistości gwiazd Hollywood. Zasłynęła tym, żeby czyścić swoją waginę parą wodną – urodzona w luksusach, chyba nie do końca zdaje sobie sprawę z prawdziwego życia, które ją otacza. W dodatku od lat króluje na listach jednych z najbardziej znienawidzonych gwiazd Hollywood. Z pewnością w pewnym stopniu związane jest to z jej portalem internetowym, który ma sprzedaż wysyłkową – Goop.


Inne artykuły

"Ten atak trwał wieczność. Spodziewaliśmy się wielkiej tragedii"

"Ten atak trwał wieczność. Spodziewaliśmy się wielkiej tragedii" Jak wygląda życie w oczekiwaniu na uderzenie rakiety? ("Fakty o Świecie")

Data publikacji: 14-01-2020

Bliscy i współpracownicy Pawła Adamowicza wspominają go w rocznicę śmierci

Bliscy i współpracownicy Pawła Adamowicza wspominają go w rocznicę śmierci Paweł Adamowicz został zamordowany rok temu. ("Fakty" TVN)

Data publikacji: 14-01-2020

Nie żyje ks. Wojciech Wójtowicz. Zginął w wypadku

W poniedziałek zginął w wypadku samochodowym ks. dr Wojciech Wójtowicz, przewodniczący Konferencji Rektorów Wyższych Seminariów Duchownych Diecezjalnych i Zakonnych, rektor Wyższego Seminarium Duchownego w Koszalinie. Miał 44 lata.

Data publikacji: 14-01-2020

Areszt dla mężczyzny podejrzanego o zagłodzenie ok. czterech tysięcy kaczek

40-letni Piotr G. z wielkopolskiego Zamościa trafił na trzy miesiące do aresztu w związku z zarzutem zagłodzenia stada około czterech tysięcy pięciotygodniowych kaczek - przekazała w poniedziałek prokurator Sylwia Wróbel z Prokuratury Okręgowej w Ostrowie Wielkopolskim.

Data publikacji: 14-01-2020

Podwyżki cen prądu. Sprawdź, czy dostaniesz rekompensatę

Rekompensaty 100 proc. podwyżek cen prądu obejmą odbiorców indywidualnych w pierwszym progu podatkowym - poinformował w poniedziałek w Radiu Plus minister aktywów państwowych Jacek Sasin. Pierwszy próg podatkowy obejmuje osoby, które w danym roku podatkowym zarobiły nie więcej niż 85 828 zł. To pierwszy raz, kiedy wicepremier mówi o kryterium dochodowym przy rekompensatach podwyżek cen prądu.

Data publikacji: 14-01-2020