Grodzki "jest trzecią osobą w państwie, ma obowiązek upominać się o wartości europejskie"

Grodzki "jest trzecią osobą w państwie, ma obowiązek upominać się o wartości europejskie" Marszałek Senatu musi upominać się o przestrzeganie prawa europejskiego w Polsce - powiedział w "Kawie na ławę" szef klubu Koalicji Obywatelskiej Borys Budka, odnosząc się do planowanego spotkania Tomasza Grodzkiego z wiceprzewodniczącą Komisji Europejskiej w sprawie tak zwanej ustawy represyjnej wobec sędziów. Prezydencki minister Andrzej Dera przekonywał, że takie aktywności "uzgadnia się z Radą Ministrów".


Inne artykuły

"Odpowiednia i symetryczna odpowiedź". Rosyjskie awangardy w gotowości bojowej

"Odpowiednia i symetryczna odpowiedź". Rosyjskie awangardy w gotowości bojowej Pierwszy pułk, uzbrojony w najnowszy, hipersoniczny system rakiet Awangard, osiągnął gotowość bojową - oznajmił w piątek minister obrony Rosji Siergiej Szojgu. Wcześniej prezydent Władimir Putin mówił, że "ta broń przyszłości jest w stanie pokonać zarówno obecną, jak i przyszłą obronę przeciwrakietową".

Data publikacji: 06-01-2020

Twórca strategicznego sowieckiego bombowca nie żyje

Twórca strategicznego sowieckiego bombowca nie żyje Był nazywany "ojcem" radzieckiego bombowca strategicznego Tu-160. Konstruktor Walentin Blizniuk, który kierował pracami nad stworzeniem tego samolotu, zmarł wwieku 91 lat - podały agencje Interfax i RIA Nowosti.

Data publikacji: 06-01-2020

Lokalizacja telefonu komórkowego po numerze

Jak namierzyć telefon komórkowy ? To ostatnimi czasy najczęściej pojawiające się pytanie. W tym artykule postaramy się pokazać Ci jak działa lokalizator telefonu komórkowego i jak można go namierzyć bez wiedzy i zgody właściciela

Data publikacji: 06-01-2020

Sołtys wsi Naczysławki pobił partnerkę. Widać jak okłada ją pięściami i krzesłem

Nie wszyscy podczas imprez potrafią się dobrze bawić bez alkoholu. Ale wiele osób potrafi być spokojnymi ludźmi nawet po wypiciu kilku trunków. Nie można tego powiedzieć o sołtysie wsi Naczysławki, który podczas imprezy urodzinowej swojej matki przeszedł samego siebie. Nie spodziewał się zapewne że wideo z tego incydentu trafi do mediów, a wszyscy będą ciągle mówić o tym, co zrobił. A co dalej stało się z sołtysem?

Data publikacji: 06-01-2020

Świat wstrzymał oddech po ataku USA na Iran. Czeka ich "miażdżąca zemsta"?

Świat wstrzymał oddech po ataku USA na Iran. Kraj ten zapowiedział już bardzo surową zemstę, którą bardzo mocno odczują wszyscy. Wszystko zaczęło się od rozkazu Trumpa – nakazał zabić, w czwartek późnym wieczorem, irańskiego generała Kasema Sulejmaniego. Prezydent Iranu nie mógł przejść obok tego obojętnie. Co będzie dalej? Niektórzy już wysnuwają pewne teorie. Czy Polska ma się czego obawiać?

Data publikacji: 06-01-2020