Grad goli w półfinale Superpucharu. Barcelona zaskoczona w końcówce

Grad goli w półfinale Superpucharu. Barcelona zaskoczona w końcówce Szalony półfinał Superpucharu Hiszpanii. Barcelona miała wszystkie argumenty, by wygrać z Atletico Madryt, ale ostatecznie przegrała 2:3. Wcześniej awans do finału wywalczył Real Madryt, który ograł Valencię.


Inne artykuły

Irańskie media: czarne skrzynki odnalezione, Teheran nie wyda ich Boeingowi

Irańskie media: czarne skrzynki odnalezione, Teheran nie wyda ich Boeingowi Samolot, który rozbił się tuż po starcie z lotniska Imama Chomeiniego w Teheranie, był nowy i w dobrym stanie; przegląd techniczny przeszedł zaledwie dwa dni temu - oświadczyły Międzynarodowe Linie Lotnicze Ukrainy (MAU), do których należał boeing 737. Przewoźnik zawiesił na czas nieokreślony połączenia ze stolicą Iranu. Irańskie źródła doniosły o odnalezieniu obu czarnych skrzynek.

Data publikacji: 10-01-2020

Amerykanie w dziesięć minut poderwali 52 myśliwce F-35

Amerykanie w dziesięć minut poderwali 52 myśliwce F-35 W ramach "Marszu słoni" w poniedziałek armia Stanów Zjednoczonych poderwała w powietrze 52 myśliwce F-35 Lightning II. Samoloty wystartowały z lotniska bazy wojskowej Hill w stanie Utah w ciągu 10 minut - podało dowództwo 388. skrzydła US Air Force.

Data publikacji: 10-01-2020

Najciekawsze artykuły

Jeśli szukasz najciekawszych artykułów to zawsze możesz je znaleźć w chmurze tagów na portalu Pinbook.pl Sprawdź już teraz co ostatnio pojawiło się w najnowszych artykułach.

Data publikacji: 10-01-2020

Krzysztof Piątek zostanie sprzedany do Aston Villi za 30 milionów euro?

Ceniony dziennikarz Gianluca Di Marzio poinformował, że we wtorek, w Mediolanie, doszło do spotkania szefów dwóch drużyn – Aston Villi, a także AC Milanu. Podkreśla, że to nie są plotki, a mocne fakty, które ciężko podważyć. A kiedy pojawia się coś takiego, to może oznaczać jedno – być może niebawem dojdzie do transferu. I to nie byle jakiego. Aston Villa zaproponowała za wykupienie Piątka 30 milionów euro.

Data publikacji: 10-01-2020

Lady Gaga opowiedziała w rozmowie z Winfrey o mrocznej przeszłości i zdrowiu psychicznym

Dla wielu osób Lady Gaga jest prawdziwą ikoną muzyki pop. Chociaż nieco ekscentryczna – naprawdę doskonale śpiewa, a dodatkowo ma również talent aktorski, o czym przekonaliśmy się w filmie „Narodziny gwiazdy”. Niewiele osób wie, że Gaga przeżyła w swoim życiu naprawdę wiele krzywd, które odcisnęły piętno na jej życiu. Jedno z takich zdarzeń miało miejsce wtedy, kiedy artystka miała 19 lat i stała przed drzwiami do wielkiej kariery.

Data publikacji: 10-01-2020