Gniew w Teheranie. "Najwyższy dowódco! Odejdź!"

Gniew w Teheranie. "Najwyższy dowódco! Odejdź!" W antyrządowej manifestacji, która odbyła się w sobotę w Teheranie, wzięło udział około 1000 osób - podała związana z rządem prywatna agencja Fars. Przekazała, że jej uczestnicy domagali się ustąpienia najwyższych władz, w tym ajatollaha Alego Chamenei. "Najwyższy dowódco! Odejdź!", "Chamenei - morderco!", "Śmierć kłamcom!" - mieli krzyczeć manifestanci. Według mediów impulsem do zorganizowania protestu było zestrzelenie ukraińskiego samolotu pasażerskiego.


Inne artykuły

Polska - Turcja 2:3 [RELACJA]

Polska - Turcja 2:3 [RELACJA] Polska - Turcja 2:3 w turnieju kwalifikacyjnym do igrzysk olimpijskich w Tokio 2020. Tak relacjonowaliśmy mecz w Apeldoorn w eurosport.pl.

Data publikacji: 12-01-2020

Chwyty gitarowe oraz teksty i tłumaczenia piosenek

Grasz na gitarze i chciałbyś sprawdzić która strona posiada najwięcej chwytów gitarowych oraz tekstów piosenek lub tłumaczeń ? Polecamy stronę https://teksty.pinbook.pl gdzie znajdziesz prawie 1,5 miliona piosenek razem z teledyskami. Sprawdź już teraz

Data publikacji: 12-01-2020

Chmaj: wiceminister Warchoł potraktował Komisję Wenecką lekceważąco

Chmaj: wiceminister Warchoł potraktował Komisję Wenecką lekceważąco Wiceminister sprawiedliwości obniżył rangę wizyty Komisji Weneckiej w Polsce i zlekceważył prośby, które ona przedstawiła - powiedział w "Faktach po Faktach" w TVN24 konstytucjonalista profesor Marek Chmaj. Przekazał, że padła deklaracja, że opinia na temat ustawy dyscyplinującej sędziów będzie gotowa w przyszłą środę lub czwartek. Rzecznik nowej Krajowej Rady Sądownictwa Maciej Mitera ocenił, że spotkanie z delegacją Komisji miało "charakter kurtuazyjno-merytoryczny".

Data publikacji: 12-01-2020

Polska - Azerbejdżan 3:0 [RELACJA]

Polska - Azerbejdżan 3:0 [RELACJA] Polska - Azerbejdżan 3:0 w turnieju kwalifikacyjnym do igrzysk olimpijskich w Tokio 2020. Biało-Czerwone zapewniły sobie pierwsze miejsce w grupie A i w półfinale imprezy zmierzą się z Turczynkami. Tak relacjonowaliśmy mecz w Apeldoorn w eurosport.pl.

Data publikacji: 12-01-2020

"365 dni" - zwiastun filmu Blanki Lipińskiej. Jest gorąco? [WIDEO +18]

Blanka Lipińska jest obecnie jedną z najsławniejszych aktorek książek w Polsce. Wszystko za sprawą trylogii „365 dni”. I chociaż wzbudzała ona od początku sporo zamieszania, ze względu na mieszane uczucia czytelników, to można mówić o sporym osiągnięciu Lipińskiej. Każda część jej książki stawała się bestsellerem, a trzecia i ostatnia z tego cyklu, zdobyła ten tytuł już w przedsprzedaży. Nic dziwnego, że autorka postanowiła zrobić to, co kiedyś autorka „Greya” - nagrała film.

Data publikacji: 12-01-2020