Dziewczynka zmarła po wypiciu wody z bonga

W grudniu 2019 roku do ogromnej tragedii doszło w stanie Kolorado (USA). W wyniku zatrucia zmarła tam 5-letnia dziewczynka, która napiła się wody z bonga należącego do jej matki. Cała sytuacja miała mieć wyjątkowo tragiczny przebieg. Matka dziecka przyznała podczas przesłuchania, że miała teg...


Inne artykuły

"Nikt z was przez ostatnie pięć lat nie wskazał, jaka instytucja i autorytety popierają wasze reformy"

"Nikt z was przez ostatnie pięć lat nie wskazał, jaka instytucja i autorytety popierają wasze reformy" Joanna Scheuring-Wielgus i Janusz Kowalski.

Data publikacji: 09-02-2020

"To jest jasny przekaz dla innych. Ruszycie to, skończycie jak on". Leki, łapówki i urzędnik NFZ

"To jest jasny przekaz dla innych. Ruszycie to, skończycie jak on". Leki, łapówki i urzędnik NFZ Reportaż Roberta Sochy.

Data publikacji: 09-02-2020

Sondaż: Większość Polaków uważa, że zmiany w sądach będą miały wpływ na nasze życie

58,4 procent badanych Polaków jest zdania, że reforma sądownictwa przeprowadzana przez PiS może mieć wpływ na ich życie. 23 proc. uważa, że nie. Tak wynika z najnowszego sondażu dla "Rzeczpospolitej".

Data publikacji: 09-02-2020

Małgorzata Kidawa-Błońska: Chcę prezydentury otwartej

Każdy obywatel Polski musi widzieć w prezydencie swojego adwokata, chcę prezydentury otwartej – powiedziała podczas spotkania z mieszkańcami Starogardu Gdańskiego (Pomorskie) kandydatka Platformy Obywatelskiej na urząd prezydenta RP Małgorzata Kidawa-Błońska.

Data publikacji: 09-02-2020

Bez cerkwi i znajomości języka. Ukraińcy wracają do ojczyzny

Ukraińcy pracujący w Polsce nie będą wyjeżdżać do Niemiec. Obecny rok może być jednak przełomowy pod względem napływu kolejnych rąk do pracy, bo sytuacja gospodarcza u naszego wschodniego sąsiada zaczyna się poprawiać. Prawdopodobnie więcej osób wróci na Ukrainę, niż z niej wyjedzie. 

Data publikacji: 09-02-2020