Dominika Kulczyk przekazała 20 milionów złotych na walkę z koronawirusem

Koronawirusowego szaleństwa ciąg dalszy. Obecnie jest coraz bliżej 400 zakażeń koronawirusem w Polsce. Niestety, jak podkreśla minister zdrowia, w najbliższych dniach czeka nas wzrodt zakażeń. W Polsce już od dłuższego czasu trwa stan zagrożenia epidemicznego. Przywrócono granice, zamknięto s...


Inne artykuły

"W lesie dziś nie zaśnie nikt" do obejrzenia na Netflixie

Wydaje się, że Netflix naprawdę zaskoczył swoich użytkowników. Postanowił udostępnić na swojej platformie wyczekiwany od dawna polski horror o tytule „W lesie dziś nie zaśnie nikt”. Chociaż jego premiera miała odbyć się w zeszłym tygodniu – tak się jednak nie stało, czego po...

Data publikacji: 23-03-2020

Koronawirus w Polsce. Mapa i liczby

Koronawirus w Polsce. Mapa i liczby 7 osób nie żyje, 634 potwierdzone przypadki.

Data publikacji: 23-03-2020

"Rzeczywisty obraz sytuacji może przysłaniać wciąż niedostateczna liczba wykonywanych testów"

"Rzeczywisty obraz sytuacji może przysłaniać wciąż niedostateczna liczba wykonywanych testów" W programie "Debata Faktów: Koronawirus" w TVN24 eksperci z różnych dziedzin rozmawiali o różnych aspektach walki z pandemią.

Data publikacji: 23-03-2020

Dworczyk po Zespole Kryzysowym: Rozmawialiśmy o wyzwaniach związanych z pandemią koronawirusa

Wyzwania w związku z rozprzestrzenianiem się koronawirusa, a także ocena dotychczas wprowadzonych rozwiązań znalazły się wśród tematów niedzielnego spotkania Rządowego Zespołu Zarządzania Kryzysowego - poinformował szef KPRM Michał Dworczyk. W poniedziałek o godz. 10.30 kolejne posiedzenie.

Data publikacji: 23-03-2020

Rzecznik PKW: Wybory uzupełniające i przedterminowe przebiegły bardzo spokojnie

"Wybory uzupełniające i przedterminowe, które odbyły się w niedzielę w sześciu gminach, przebiegły bardzo spokojnie, nie odnotowano incydentów" - powiedział rzecznik Państwowej Komisji Wyborczej Tomasz Grzelewski.

Data publikacji: 23-03-2020