"Czy możecie iść do domu? To nie wakacje. Nie możecie tu przychodzić". Policja przegania młodzież z trawnika

"Czy możecie iść do domu? To nie wakacje. Nie możecie tu przychodzić". Policja przegania młodzież z trawnika Nie możecie tu przychodzić i opalać się - nawoływali funkcjonariusze policji w Londynie do wypoczywających na pasie zieleni grup młodych ludzi. Dzień wcześniej premier Boris Johnson zakazał zgromadzeń i prosił obywateli, aby pozostali w domach.


Inne artykuły

"Wybory mogą poczekać na czasy normalne"

"Wybory mogą poczekać na czasy normalne" W sytuacji wyjątkowej nie robi się wyborów - oceniła w "Kropce nad i" wicemarszałek Sejmu Małgorzata Kidawa-Błońska. Kandydatka Platformy Obywatelskiej na prezydenta podkreśliła, że w związku z pandemią COVID-19 sytuacja Polsce "jest wyjątkowa", a wyznaczone na maj wybory prezydenckie "mogą poczekać na czasy normalne".

Data publikacji: 26-03-2020

Konsultant chorób zakaźnych: zaczyna nam brakować bazy laboratoryjnej i zasobów ludzkich

Konsultant chorób zakaźnych: zaczyna nam brakować bazy laboratoryjnej i zasobów ludzkich W tej chwili zaczyna się okres, kiedy będą chorować prawdopodobnie osoby przebywające na kwarantannie, które kontaktowały się z zakażonymi - oceniła w "Faktach po Faktach" dr Grażyna Cholewińska-Szymańska, konsultant wojewódzki na Mazowszu w dziedzinie chorób zakaźnych. Jak dodała "epidemia na masową skalę jest przed nami".

Data publikacji: 26-03-2020

Piękny gest Lewandowskich. Ania i Robert przekazali milion euro na walkę z koronawirusem

Walka z koronawirusem trwa. Zakażenia rosną z każdym dniem – w Polsce jest już niemalże 700 zakażeń, a ponad 11 tys. osób na całym świecie zmarło. Nie można swobodnie wychodzić z domu, szaleć po sklepach, spotykać się z przyjaciółmi i swobodnie podróżować. Powoli zaczynamy...

Data publikacji: 26-03-2020

Młody papież – głowa kościoła w ekstrawaganckim wydaniu

Papież kojarzy nam się przede wszystkim z głową kościoła katolickiego, która stoi na straży jego moralności i jest pasterzem dla wszystkich jego zbłąkanych owieczek. Urząd ten ma jednak swoją drugą stronę, która znalazła swoje odzwierciedlenie w być może nieco obrazoburczym serialu &bd...

Data publikacji: 26-03-2020

Koronawirus w Polsce. Mapa i liczby

Koronawirus w Polsce. Mapa i liczby Dane są na bieżąco aktualizowane.

Data publikacji: 26-03-2020